hi-fi

SONOS AKTUALIZACJA SYSTEM SOFTWARE 3.6

news |

Firma Sonos - wiodący producent bezprzewodowych systemów muzycznych - poinformowała o udostępnieniu innowacyjnej

Firma Sonos - wiodący producent bezprzewodowych systemów muzycznych - poinformowała o udostępnieniu innowacyjnej aktualizacji Sonos System Software 3.6, która dodaje więcej opcji sterowania i jeszcze więcej muzyki użytkownikom bezprzewodowego systemu Sonos. Aktualizacja programowania dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich klientów Sonos.
"Dzisiejsza aktualizacja funkcjonalności potwierdza nasze zaangażowanie w stałe udoskonalanie i wprowadzanie innowacji, tak aby użytkownicy sprzętu Sonos ciągle cieszyli się doskonałą jakością muzyki w każdym pomieszczeniu w domu. Łatwa kontrola, niekończące się zasoby muzyki i innowacje są tym, co pozwala nam na utrzymywanie 'złotego standardu' w dziedzinie słuchania muzyki w pełnym brzmieniu, w całym w domu" - powiedział John MacFarlane, założyciel i prezes Sonos, Inc
Darmowy Sonos Controller for Android obsługuje teraz tablety z platformą Android, jak i smartfony, co pozwala na kontrolę urządzeń Sonos z poziomu posiadanego urządzenia z tą platforma. Dzięki urządzeniom Sonos można przesyłać strumieniowo całą dostępną na ziemi muzykę bezprzewodowo do każdego pokoju, a teraz również sterować bezprzewodowo na dużym ekranie z każdego tabletu z Androidem w wersji 2.2 lub nowszej, w tym HTC Flyer, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab, Sony Tablet S, i wiele innych. Sonos Controller for Android zawiera dodatkowo nowe udogodnienia, takie jak alarmy, funkcje zarządzania biblioteką muzyki i wsparcie Twitter dla smartfonów Android jak i tabletów. Pobierz go z Android Market.
Wraz z wersją 3.6 oprogramowania, Sonos przedstawia również Sonos Labs, nowe środowisko w wersji testowej (beta), gdzie klienci będą mogli przetestować usługi muzyczne przed ich oficjalnym wprowadzeniem przez Sonos. Nowe usługi muzyczne będą dodawane do Sonos Labs na bieżąco. 
Media i twórcy usług muzycznych mogą dowiedzieć się więcej o możliwości stania się partnerem Sonos Labs na stronie internetowej: http://musicpartners.sonos.com

Więcej informacji na ten temat: www.sonos.com