hi-fi

NOWE KOLUMNY KEF T-SERIES

news |

Oprócz modeli Q-Series firma KEF wprowadza na rynek kolumny o zupełnie nowej konstrukcji. Zaprojektowano je z myślą

Oprócz modeli Q-Series firma KEF wprowadza na rynek kolumny o zupełnie nowej konstrukcji. Zaprojektowano je z myślą o miłośnikach kina domowego, którzy chcą się cieszyć dźwiękiem audiofilskiej jakości.
Kolumny T-Series charakteryzują się przede wszystkim nowatorskim kształtem kojarzącym się z głośnikami panelowymi. Tym samym wzorniczo świetnie pasują do salonów, gdzie królują płaskie telewizory. Niezwykłą szczupłość kolumny te zawdzięczają nowym przetwornikom basowym i średniotonowym o ultrakrótkim profilu. Dzięki temu udało się je zmieścić w obudowie mierzącej zaledwie 35mm grubości. Całość uzupełnia duży, w pełni wentylowany tweeter zapewniający wyjątkowo czysty i wyrazisty dźwięk.
Seria T obejmuje trzy modele, które składają się na kompletny system kina domowego. Model T101/T101c to głośniki satelitarne wyposażone w 25mm tweeter i 100mm niskoprofilowy przetwornik niskotonowy o konstrukcji zamkniętej, zapewniającej lepszą integrację z subwooferem. T310/T301c to głośniki frontowe wyposażone w jeden tweeter i dwa głośniki niskotonowe. Ofertę uzupełnia subwoofer T2 z 10-calowym przetwornikiem, również wyjątkowo szczupły. Ponieważ jest to konstrukcja zamknięta, nie trzeba się obawiać niepożądanych rezonansów wynikających z ustawienia w pobliżu ściany.
Wszystkie kolumny, wykończone z niezwykłą starannością, dzięki czemu mogą stanowić prawdziwą ozdobę nowoczesnego salonu, można powiesić na ścianie, wykorzystując
system montażowy Selecta. Ceny systemów 5.1 opartych na serii T: T105 - 4.999 zł; T205 - 5.999 zł; T305 - 6.999 zł.

INFO www.kef.com