hi-fi

ISOTEK AQUARIUS

news |

Już od dłuższego czasu informujemy, że wzmacniacze mocy czerpią wiele korzyści z czystej linii zasilającej. Informacja ta bazuje na naszych badaniach

Już od dłuższego czasu informujemy, że wzmacniacze mocy czerpią wiele korzyści z czystej linii zasilającej. Informacja ta bazuje na naszych badaniach potwierdzających, iż każdy komponent systemu o wiele lepiej pracuje z filtrami zaprojektowanymi specjalnie dla niego. Uważamy, że nie wystarczy izolować komponentu tylko od zakłóceń linii zasilającej. Nasze badania dowiodły, że gdy komponent pobiera energię, jednocześnie zakłóca działanie linii zasilającej jak każde urządzenie, które posiada zasilacz.
IsoTek Aquarius jest filtrem sieciowym należącym do naszej najnowszej serii EVO3. Aquarius jest nie tylko pod każdym względem lepszy od swoich poprzedników, ale także cechuje się odświeżoną estetyczną obudową.
Aquarius posiada dwa wysokoprądowe 16A gniazda, służące do zasilania urządzeń o dużej mocy, jak wzmacniacze czy kolumny aktywne, oraz cztery 5A gniazda służące do podłączenia urządzeń średniej mocy, jak odtwarzacze CD, DVD itp. Gniazda wysokoprądowe są zabezpieczone za pomocą bezpieczników termomagnetycznych, co pozwala na prawie nieograniczone impulsy prądowe, a same obwody wewnętrzne mogłyby zasilać urządzenia o mocy nawet 4.600W! Cztery średnioprądowe gniazda są filtrowane za pomocą technologii IsoTek „Adaptive-Gating”. Ich zabezpieczenie stanowią standardowe, łatwo wymienialne bezpieczniki. Łączna moc podłączonych urządzeń może wynosić nawet 3.680W! Aquarius posiada także bardzo skuteczne zabezpieczenie przed przepięciami o maksymalnym prądzie aż 67.500A. Solidność urządzenia potwierdza także jego waga wynosząca 9kg.
Cena IsoTek Aquarius wynosi 4.500zł. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.isoteksystems.pl.
INFO http://www.voice.com.pl