hi-fi

System Audio w dystrybucji Q21

news |
niezdefiniowano - System Audio w dystrybucji Q21

Od 1 marca 2020 roku salon Q21 jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki System Audio na terenie całej Polski.

Firma System Audio została założona w 1984 roku przez Ole Witthøft, muzyka który do dnia dzisiejszego jest kierownikiem działu badawczo-rozwojowego SA. Od samego początku głównym założeniem było stworzenie kolumn, które będą sprawiały dużo przyjemności podczas odsłuchu muzyki. Kolumny System Audio są tak konstruowane, aby dobrze sprawdzały się w większości pomieszczeń i mogą być umieszczone blisko ścian pokoju.

Zastosowane mniejsze membrany gwarantują lepsze rozproszenie dźwięku, dlatego odbiór muzyki będzie tak samo dobry w całym pomieszczeniu. Są to kolumny łatwe do wysterowania oraz przede wszystkim dajce sobie radę z trudnymi pod względem akustycznym pomieszczeniami.
System Audio w dystrybucji Q21
Aktualna oferta składa się z serii Saxo i Legend, ale są także wersje aktywne oraz głośniki centralne, subwoofery oraz wysokiej klasy głośniki naścienne. Wszystkie pasywne kolumny System Audio objęte są 7-letnią gwarancją, co gwarantuje bezkompromisową niezawodność.
System Audio w dystrybucji Q21
System Audio w dystrybucji Q21
Nowa dystrybucja to także nowe, niższe ceny detaliczne i atrakcyjne formy finansowania. Salon Q21 serdecznie zaprasza na odsłuchy.
INFO www.q21.pl