hi-fi

PRIMARE DVDI10 z HDMI

news |

Primare wprowadza nową wersję znanego i uznanego urządzenia "all in one" Primare CDI10. Główne zmiany w wprowadzone do CDI10 to obsługa standardu DVD

Primare wprowadza nową wersję znanego i uznanego urządzenia "all in one" Primare CDI10.
Główne zmiany w wprowadzone do CDI10 to obsługa standardu DVD oraz stacja dokująca do iPoda. Urządzenie posiada czytnik DVD/CD, tuner radiowy FM/DAB/AM, stację dokującą iPoda oraz wzmacniacz stereofoniczny 2x75W/8Ohm. Wystarczy tylko podłączyć kolumny i telewizor, a otrzymamy bardzo wysokiej klasy system audio i kina domowego na miarę XXI wieku.
Wbudowany nowoczesny wzmacniacz w klasie "D" zapewnia jakość dźwięku porównywalną z najlepszymi wzmacniaczami liniowymi. Jednocześnie wysoka sprawność urządzenia powoduje małe straty cieplne i niski pobór prądu.
Rozwiązania wideo zastosowane w DVDI10 bazują na odtwarzaczu Primare DVD26. Szeroka gama wyjść wideo zapewnia możliwość połączenia praktycznie z każdym telewizorem lub projektorem dostępnym na rynku. Wyjście HDMI zapewnia skalowanie sygnału aż do rozdzielczości 1080p.
Napęd układu stanowi moduł firmy Shinwa model SHD-2503, który został zmodyfikowany przez Primare, przez co pracuje jeszcze ciszej i dokładniej. Pełną funkcjonalność systemu zapewniają trzy wejścia audio oraz wyjście słuchawkowe i wejście jack znajdujące się na ściance frontowej. Z tyłu urządzenia znajdziemy dwa zestawy wyjść analogowych 2.1. Wejścia i wyjścia cyfrowe pozwalają na podłączenie urządzenia do procesora dźwięku. DVDI10 pozwala na zamianę sygnału analogowego na postać cyfrową. Posiada również gniazdo RS232 dzięki czemu można podłączyć urządzenie do domowego systemu automatyki.

INFO http://www.voice.com.pl