hi-fi

ODTWARZACZ PLIKÓW BRYSTON BDP-2

news |

Bryston zapowiedział rozszerzenie oferty o odtwarzacz plików BDP-2 współpracujący głównie z nośnikami podłączanymi przez USB.

Bryston zapowiedział rozszerzenie oferty o odtwarzacz plików BDP-2 współpracujący głównie z nośnikami podłączanymi przez USB. Urządzenie akceptuje materiał o rozdzielczości do 24-bitów/192kHz, ma aż sześć wejść USB 2.0 i jest przygotowane do wprowadzenia obsługi USB 3.0. Ponadto dysponuje wejściami eSATA i dwoma gniazdami Gigabit Ethernet do połączenia z siecią lokalną (dysk NAS, serwer UPnP/DNLA).
BDP-2 jest rozbudowaną wersją starszego odtwarzacza BDP-1, który nadal pozostaje w ofercie Brystona. Zmiany w stosunku do BDP-1 dotyczą głównie zestawu dostępnych wejść, funkcji oraz szybkości transmisji danych. Na przykład BDP-2 ma ośmiokrotnie większą pamięć i trzykrotnie większą prędkość przetwarzania danych w porównaniu ze starszym modelem i obsługuje większe biblioteki, a na dodatek robi to szybciej. Opcjonalnie można też w nowym odtwarzaczu zamontować 2,5-calowy dysk SATA, aczkolwiek instalację dysku dostarczonego przez klienta wykonują tylko autoryzowani przedstawiciele Brystona.

INFO www.mjaudiolab.pl
Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!