hi-fi

Audio Video Show 2019 - PGE Narodowy

wydarzenie |
niezdefiniowano - Audio Video Show 2019 - PGE Narodowy

Rozpoczęła się 23. edycja Audio Video Show - największa w Polsce i druga w Europie wystawa dla miłośników dobrego brzmienia i obrazu. Zapraszamy do naszej relacji na żywo...

Już od piątku bramy PGE Narodowego i hoteli Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip szturmują żądni emocji goście. W tym roku organizator przygotował mnóstwo atrakcji, a atmosfera już od początku jest fantastyczna. Rozpoczynamy nasza relacje na żywo i sukcesywnie będziemy zamieszczali nowe wpisy o ciekawszych naszym zdaniem prezentacjach. Zaczynamy od PGE Narodowego.Duńskie kolumny renomowanej marki DALI – najnowsza seria głośników aktywnych Rubicon C-6 i Rubicon C-2 oraz potężne głośniki z serii Phantom M, M-350 do zabudowy.

Audio Video Show 2019 - DALI

Audio Video Show 2019 - DALI

Na stanowisku dystrybutora Galeria Audio zgromadzono imponujący sprzęt kilku uznanych Marek m.in. Davone, Leema Acoustics, Wolf von Langa i AcousticPlan. Prawdziwą perełką są gramofony marki dps Bauer Audio.

Audio Video Show 2019 - dps Bauer Audio

Audio Video Show 2019 - Wolf von Langa

JBL Harman Kardon/Mark Levinson prezentuje w czterech strefach bogata ofertę produktów m.in. nowe wzmacniacze zintegrowane Mark Levinson No 5802, 5805, streamer Mark Levinson oraz kolumny Revel Performa Be i JBL L100 Classic.

Audio Video Show 2019 - Mark Levinson

Audio Video Show 2019 - JBL

Jeden z czołowych polskich dystrybutorów, firm Audio Klan w kilku salach zaprezentowała swoją bogatą ofertę składającą się z szeregu uznanych i cenionych marek, wśród których znajdziemy m.in. doskonałe kolumny B&W, Yamaha, Classe, Devialet, NAD, ELAC, Clearaudio oraz nowo nabytą elektronikę norweskiej firmy Hegel.

Audio Video Show 2019 - Audio Klan

Audio Video Show 2019 - Audio Klan

Audio Video Show 2019 - Audio Klan

Audio Video Show 2019 - Audio Klan

Audio Video Show 2019 - Audio Klan

Francuskie Triangle grały napędzane elektroniką Musical Fidelity na stanowisku polskiego dystrybutora firmy Rafko.

Audio Video Show 2019 - Musical Fidelity

Audio Video Show 2019 - Triangle

Imponująco w tym roku prezentuje się oferta firmy E.I.C., która obejmuje produkty takich firm jak Tannoy, Synthesis, Fyne Audio, Esoteric, Cyrus i Quadral.

Audio Video Show 2019 - EIC

Audio Video Show 2019 - EIC

Audio Video Show 2019 - Esoteric

Audio Video Show 2019 - Synthesis

Audio Video Show 2019 - Tannoy

Audio Video Show 2019 - Fyne Audio

Bogatą paletę produktów uznanych marek takich, jak Monitor Audio, ARCAM, Moon prezentuje w kilku salach firma Audio Center Poland z Krakowa.

Audio Video Show 2019 - Monitor Audio

Audio Video Show 2019 - ARCAM

Audio Video Show 2019 - Moon

Rewelacyjne subwoofery marki SVS zaprezentowała firma Konsbud Hi-Fi.

Audio Video Show 2019 - Sennheiser

Audio Video Show 2019 - Sennheiser

Firma Aplauz dystrybutor produktów marki Sennheiser prezentuje olbrzymi wybór słuchawek oraz nowość w swojej ofercie - zaawansowany soundbar Ambeo, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych miłośników kina domowego, jak również melomanów.

Audio Video Show 2019 - Sennheiser

Audio Video Show 2019 - Sennheiser

Kolumny ATC i topowy zestaw Auralica to wszystko można zobaczyć i posłuchać na stanowisku firmy MIP.

Audio Video Show 2019 - Auralic

Polski dystrybutor marki Pioneer firma DSV zaprezentował przedpremierowo imponujący amplituner model SC-LX904, którego premiera zapowiedziana jest na styczeń 2020 roku.

Audio Video Show 2019 - Pioneer

Audio Video Show 2019 - Pioneer

Jeszcze więcej amplitunerów kina domowego na stanowisku DSV - Pioneer i Onkyo.

Audio Video Show 2019 - Onkyo

Audio Video Show 2019 - Pioneer

Najnowsze kolumny głośnikowe marki Focal znanej z niekonwencjonalnych rozwiązań zaprezentował dystrybutor FNCE.

Audio Video Show 2019 - Focal

Audio Video Show 2019 - Focal

Oprócz sprzętu za olbrzymie pieniądze firma Horn Distibution prezentuje markę własna Wilson, która cieszy sie wielką popularnością gdyż za relatywnie nieduże pieniądze nabywca otrzymuje satysfakcjonującą jakość wykonania i brzmienia. W tym roku zwiedzający znajdą kilka nowych modeli kolumn głośnikowych Exclusive Line EL-10 w różnych odsłonach. Ciekawostką jest to, że nabywca otrzymuje dwa komplety maskownic, co jest niespotykane w przypadku kolumn w tym przedziale cenowym. Od wejścia w oczy rzucają się kolumny w kolorze złotym - wersja Golden Lustre. Jest to wersja okazjonalna, która zostanie przekazana na licytację WOŚP Jurka Owsiaka.

Audio Video Show 2019 - Wilson

Audio Video Show 2019 - Wilson

Canton to uznana niemiecka marka tradycyjnych kolumn głośnikowych, ale od niedawna bardzo mocno rozwinęła portfolio produktów bezprzewodowych. Podczas AVS prezentuje zestaw kina domowego na bazie Smart Soundbar10 Silver, SUB 8, Soundbox oraz kolumny aktywne Smart GLE 9. Gościem specjalnym jest przedstawiciel Cantona pan Dirk Halfmann.

Audio Video Show 2019 - Canton

Audio Video Show 2019 - Canton

Na imponującym stanowisku firmy Horn Distribution składającym sie z kilku sal można podziwiać m.in. kolumny renomowanej marki sonus Faber, które napędza elektronika firmy Audio Research.

Audio Video Show 2019 - sonus Faber

Miłośnicy wysokiej jakości dźwięku mogą podziwiać kunszt wykonania i oczywiście znakomity dźwięk kolumn Martin Logan wystawianych przez Polpak Poland na PGE Narodowy.

Audio Video Show 2019 - Martin logan

Audio Video Show 2019 - Martin logan

Już od wejścia przywitały nas imponujące gramofony marki Transrotor, które prezentuje firma Nautilus.

Audio Video Show 2019 - Transrotor

Foto Marcin Jaśkaczek