s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Audio Video Show 2019 - PGE Narodowy

wydarzenie |
niezdefiniowano - Audio Video Show 2019 - PGE Narodowy

Rozpoczęła się 23. edycja Audio Video Show - największa w Polsce i druga w Europie wystawa dla miłośników dobrego brzmienia i obrazu. Zapraszamy do naszej relacji na żywo...

Już od piątku bramy PGE Narodowego i hoteli Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip szturmują żądni emocji goście. W tym roku organizator przygotował mnóstwo atrakcji, a atmosfera już od początku jest fantastyczna. Rozpoczynamy nasza relacje na żywo i sukcesywnie będziemy zamieszczali nowe wpisy o ciekawszych naszym zdaniem prezentacjach. Zaczynamy od PGE Narodowego.

Duńskie kolumny renomowanej marki DALI – najnowsza seria głośników aktywnych Rubicon C-6 i Rubicon C-2 oraz potężne głośniki z serii Phantom M, M-350 do zabudowy.
Audio Video Show 2019 - DALI
Audio Video Show 2019 - DALI
Na stanowisku dystrybutora Galeria Audio zgromadzono imponujący sprzęt kilku uznanych Marek m.in. Davone, Leema Acoustics, Wolf von Langa i AcousticPlan. Prawdziwą perełką są gramofony marki dps Bauer Audio.
Audio Video Show 2019 - dps Bauer Audio
Audio Video Show 2019 - Wolf von Langa
JBL Harman Kardon/Mark Levinson prezentuje w czterech strefach bogata ofertę produktów m.in. nowe wzmacniacze zintegrowane Mark Levinson No 5802, 5805, streamer Mark Levinson oraz kolumny Revel Performa Be i JBL L100 Classic.
Audio Video Show 2019 - Mark Levinson
Audio Video Show 2019 - JBL
Jeden z czołowych polskich dystrybutorów, firm Audio Klan w kilku salach zaprezentowała swoją bogatą ofertę składającą się z szeregu uznanych i cenionych marek, wśród których znajdziemy m.in. doskonałe kolumny B&W, Yamaha, Classe, Devialet, NAD, ELAC, Clearaudio oraz nowo nabytą elektronikę norweskiej firmy Hegel.
Audio Video Show 2019 - Audio Klan
Audio Video Show 2019 - Audio Klan
Audio Video Show 2019 - Audio Klan
Audio Video Show 2019 - Audio Klan
Audio Video Show 2019 - Audio Klan
Francuskie Triangle grały napędzane elektroniką Musical Fidelity na stanowisku polskiego dystrybutora firmy Rafko.
Audio Video Show 2019 - Musical Fidelity
Audio Video Show 2019 - Triangle
Imponująco w tym roku prezentuje się oferta firmy E.I.C., która obejmuje produkty takich firm jak Tannoy, Synthesis, Fyne Audio, Esoteric, Cyrus i Quadral.
Audio Video Show 2019 - EIC
Audio Video Show 2019 - EIC
Audio Video Show 2019 - Esoteric
Audio Video Show 2019 - Synthesis
Audio Video Show 2019 - Tannoy
Audio Video Show 2019 - Fyne Audio
Bogatą paletę produktów uznanych marek takich, jak Monitor Audio, ARCAM, Moon prezentuje w kilku salach firma Audio Center Poland z Krakowa.
Audio Video Show 2019 - Monitor Audio
Audio Video Show 2019 - ARCAM
Audio Video Show 2019 - Moon
Rewelacyjne subwoofery marki SVS zaprezentowała firma Konsbud Hi-Fi.
Audio Video Show 2019 - Sennheiser
Audio Video Show 2019 - Sennheiser
Firma Aplauz dystrybutor produktów marki Sennheiser prezentuje olbrzymi wybór słuchawek oraz nowość w swojej ofercie - zaawansowany soundbar Ambeo, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych miłośników kina domowego, jak również melomanów.
Audio Video Show 2019 - Sennheiser
Audio Video Show 2019 - Sennheiser
Kolumny ATC i topowy zestaw Auralica to wszystko można zobaczyć i posłuchać na stanowisku firmy MIP.
Audio Video Show 2019 - Auralic
Polski dystrybutor marki Pioneer firma DSV zaprezentował przedpremierowo imponujący amplituner model SC-LX904, którego premiera zapowiedziana jest na styczeń 2020 roku.
Audio Video Show 2019 - Pioneer
Audio Video Show 2019 - Pioneer
Jeszcze więcej amplitunerów kina domowego na stanowisku DSV - Pioneer i Onkyo.
Audio Video Show 2019 - Onkyo
Audio Video Show 2019 - Pioneer
Najnowsze kolumny głośnikowe marki Focal znanej z niekonwencjonalnych rozwiązań zaprezentował dystrybutor FNCE.
Audio Video Show 2019 - Focal
Audio Video Show 2019 - Focal
Oprócz sprzętu za olbrzymie pieniądze firma Horn Distibution prezentuje markę własna Wilson, która cieszy sie wielką popularnością gdyż za relatywnie nieduże pieniądze nabywca otrzymuje satysfakcjonującą jakość wykonania i brzmienia. W tym roku zwiedzający znajdą kilka nowych modeli kolumn głośnikowych Exclusive Line EL-10 w różnych odsłonach. Ciekawostką jest to, że nabywca otrzymuje dwa komplety maskownic, co jest niespotykane w przypadku kolumn w tym przedziale cenowym. Od wejścia w oczy rzucają się kolumny w kolorze złotym - wersja Golden Lustre. Jest to wersja okazjonalna, która zostanie przekazana na licytację WOŚP Jurka Owsiaka.
Audio Video Show 2019 - Wilson
Audio Video Show 2019 - Wilson
Canton to uznana niemiecka marka tradycyjnych kolumn głośnikowych, ale od niedawna bardzo mocno rozwinęła portfolio produktów bezprzewodowych. Podczas AVS prezentuje zestaw kina domowego na bazie Smart Soundbar10 Silver, SUB 8, Soundbox oraz kolumny aktywne Smart GLE 9. Gościem specjalnym jest przedstawiciel Cantona pan Dirk Halfmann.
Audio Video Show 2019 - Canton
Audio Video Show 2019 - Canton
Na imponującym stanowisku firmy Horn Distribution składającym sie z kilku sal można podziwiać m.in. kolumny renomowanej marki sonus Faber, które napędza elektronika firmy Audio Research.
Audio Video Show 2019 - sonus Faber
Miłośnicy wysokiej jakości dźwięku mogą podziwiać kunszt wykonania i oczywiście znakomity dźwięk kolumn Martin Logan wystawianych przez Polpak Poland na PGE Narodowy.
Audio Video Show 2019 - Martin logan
Audio Video Show 2019 - Martin logan
Już od wejścia przywitały nas imponujące gramofony marki Transrotor, które prezentuje firma Nautilus.
Audio Video Show 2019 - Transrotor
Foto Marcin Jaśkaczek