s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Magnat MR 750 w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Magnat MR 750 w Q21

Nowy hybrydowy amplituner stereofoniczny Magnat MR 750 wkrótce w atrakcyjnej ofercie przedsprzedaży organizowanej przez salon Q21.

Amplituner stereo Magnat MR750 to połączenie technologii lampowej i tranzystorowej stworzony z myślą o miłośnikach dobrego dźwięku, dla których ważna jest duża funkcjonalność.

W niskoszumowym przedwzmacniaczu amplitunera MR 750 znajdziemy sprawdzoną podwójną triodę ECC81. Potężne i wydajne tranzystory w końcówce dostarczają 70W mocy ciągłej na kanał, a w szczytowym momencie nawet 250W.
Magnat MR 750 w Q21
Pięć analogowych wejść wysokopoziomowych, 4 wejścia cyfrowe, plus wejście Phono MM - to podstawa, aby móc bez problemu stworzyć duży system. Co więcej, dołączony jest Bluetooth z bezstratnym standardem aptX, który zapewnia doskonały dźwięk ze smartfona, tabletu lub komputera. Tuner FM i DAB+ otwiera całą gamę stacji analogowych i cyfrowych, które mogą być zapisane w 40 bankach pamięci.
Ilość różnych źródeł dźwięku stale rośnie. Dzięki MR 750 jesteś do tego dobrze przygotowany. Oprócz szerokiej gamy analogowych i cyfrowych wejść amplituner umożliwia także podłączenie gramofonu, komunikuje się przez Bluetooth ze smartfonami i tabletami oraz zapewnia połączenie z odbiornikiem TV przez HDMI. W przypadku telewizora głośność można regulować za pomocą dołączonego do niego pilota. Dla wszystkich innych źródeł służy do tego dostarczony pilot systemowy.
Magnat MR 750 w Q21
Urządzenie posiada solidną obudowę metalową z aluminiowym panelem przednim. Elegancki wyświetlacz informuje o źródłach wejściowych i nazwach stacji.
Wszystkie szczegóły dotyczące urządzenia znajdują się pod linkiem - https://www.q21.pl/magnat-mr-750-czarny.html Pierwszą dostawę przewidziano na I kwartał 2022 roku. Planowana jest atrakcyjna oferta przedsprzedaży!
Źródło: informacja prasowa Q21