s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

iFi Audio iDSD Signature w Q21

okazja |
niezdefiniowano - iFi Audio iDSD Signature w Q21

Najnowszy wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem iFi Audio iDSD Signature już dostępny w ofercie salonu Q21.

Od czasu wprowadzenia na rynek w 2017 roku poprawionej wersji oryginalnego micro iDSD, micro iDSD Black Label, zasilany bateryjnie DAC/wzmacniacz słuchawkowy iFi, był jej jednym z najlepiej sprzedających się produktów. Jego nowa wersja Signature jest bardziej wszechstronna, między innymi dzięki nowemu 4,4-milimetrowemu wyjściu słuchawkowemu Pentaconn, zaś dzięki znacznie lepszym podzespołom jego dźwięk ma być o klasę lepszy od podstawowego modelu.

Nowy model jest umieszczony w tej samej obudowie z wytłaczanego aluminium o wymiarach 177 x 67 x 28 mm, co wersja Black Label, podobnie jak wszystkie produkty z serii "micro" iFi. Jednak zamiast koloru czarnego micro iDSD Signature ma wykończenie Space Blue – to nowy kolor zarezerwowany dla wersji "Signature" niektórych najpopularniejszych produktów iFi, których będzie więcej w nadchodzących miesiącach.
iFi Audio iDSD Signature w Q21
Chociaż zasilany przez wbudowany akumulator, micro iDSD Signature jest bardziej urządzeniem na biurko niż kieszonkowym – jest przetwornikiem cyfrowo-analogowym/wzmacniaczem słuchawkowym, który można łatwo przenosić bez konieczności korzystania z gniazdka sieciowego. Zasilanie bateryjne zapewnia mu również przewagę jakości dźwięku w porównaniu z produktami zasilanymi z sieci – ultraczyste i stabilne zasilanie prądem stałym, eliminując problemy, które mogą być spowodowane przez prąd zmienny z jego spadkami, skokami i zanieczyszczeniem RFI/EMI powodującym szumy.
Akumulator zapewnia 6-12 godzin odtwarzania, w zależności od typu podłączonych słuchawek i włączonego trybu wydajności. Jeśli bateria wyczerpie się podczas użytkowania, można ją podłączyć do źródła zasilania w celu jednoczesnego ładowania i odtwarzania.
iFi Audio iDSD Signature w Q21
Jak zwykle w salonie Q21 premierowa oferta cenowa na nowy produkt - złóż zamówienie w sklepie Q21.pl, wprowadź kod rabatowy "IFI" oraz skorzystaj z atrakcyjnego upustu. Link do produktu w sklepie on-line - https://www.q21.pl/ifi-idsd-signature.html Masz czas do końca listopada 2020 roku.
INFO www.q21.pl