s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Advance Paris PlayStream A5 w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Advance Paris PlayStream A5 w Q21

Nowy wzmacniacz zintegrowany z modułem sieciowym i odbiornikiem FM/DAB+ Advance Paris PlayStream A5 w ofercie salonu Q21.

Producent nazywa Advance Paris PlayStream A5 "wzmacniaczem strumieniowym i wszystko w jednym" - termin "odbiornik" jest obecnie używany raczej w przypadku urządzeń AV. Ale czy "wszystko w jednym" zwykle nie obejmuje również napędu CD i wbudowanych głośników? W każdym razie A5 może odtwarzać muzykę w wysokiej rozdzielczości z sieci domowej oraz z serwisów streamingowych Spotify, Tidal, Qobuz, Deezer i Napster, a także odbierać radia internetowe i stacje FM/DAB+.

Można go również zgrupować z innymi urządzeniami do przesyłania strumieniowego Advance, tworząc konfigurację dla wielu pomieszczeń. Można go obsługiwać za pomocą aplikacji lub dołączonego pilota zdalnego sterowania i wyświetlacza przedniego umieszczonego między dwoma wskaźnikami analogowymi. Oprócz 5 źródeł liniowych, 3 optycznych i jednego koncentrycznego wejścia SPDIF, urządzenie wyposażono również w wejście dla gramofonu z wkładkami MM lub MC. Moc wyjściowa to 2x130 W przy 4 Ohmach. A co najważniejsze, to solidny, klasyczny, przede wszystkim nastawiony na najwyższą jakość dźwięku wzmacniacz.
Advance Paris PlayStream A5 w Q21
Salonu Q21 zaprasza serdecznie na odsłuchy wzmacniacza Advance Paris PlayStream A5. Jego cena detaliczna wynosi 5.199 złotych. Przy zakupie można skorzystać z kredytu 0% na 30 miesięcy lub specjalnej oferty cenowej.
INFO www.q21.pl