s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Chord Mojo z Meze 99 Neo

okazja |
niezdefiniowano - Chord Mojo z Meze 99 Neo

Zabierz muzykę wszędzie ze sobą, nie tracąc najwyższej jakości dźwięku. Teraz możesz skorzystać ze specjalnej ceny na Chord Mojo z Meze 99 Neo w salonie Q21.

Jednym ciekawszych rozwiązań jest przenośny wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem Chord Mojo, który optymalnie wysteruje słuchawki Meze 99 Neo. Zestaw taki teraz możecie zakupić w salonie Q21 w promocyjnej cenie 2.199 złotych. lub rozłożyć kwotę na 30 rat 0% bez żadnych dodatkowych kosztów z ratą w wysokości 73,30 zł/miesiąc bez wpłaty początkowej.

Chord Mojo to przenośny wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo-analogowym. Brytyjczycy twierdzą, że jest on najbardziej zaawansowany i najlepszy na rynku. Doświadczenie zdobyte podczas projektowania Hugo dało firmie możliwość dalszej miniaturyzacji i rozwoju. Urządzenie oparto o unikalny układ Xilinx Artix-7.
Urządzenie dysponuje dwoma wyjściami słuchawkowymi, potrafi równocześnie napędzać dwie pary słuchawek o impedancji 4-800 Ω. Mojo potrafi odtworzyć praktycznie wszystkie formaty cyfrowe dostępne na rynku - WAV, AAC, AIFF, MP3, FLAC - o najbardziej wyżyłowanych parametrach jakościowych - PCM od 44,1kHz do 768kHz, a w trybie DoP również DSD64 do DSD256.
Mojo zostało zaprojektowane również z myślą o użytkownikach smartfonów i innych odtwarzaczy plików, co wydaje się być oczywiste patrząc na jego zaskakująco niewielkie gabaryty i właściwą dla Chord Electronics, pancerną obudowę. Mojo nie tylko zapamiętuje ostatnio używane wejście i ustawiony wcześniej poziom głośności, lecz również automatycznie wybiera wejście, na które dostarczany jest sygnał, a jeśli wszystkie wejścia są obciążone, ustawia je w kolejności USB, Coax, Toslink.
Rolę interfejsu przydzielono zmieniającemu kolory włącznikowi, a iluminację zaimplementowano również w przyciskach odpowiedzialnych za cyfrową regulację głośności, co ułatwia obsługę w nocy. Czas ładowania Mojo poprzez port USB to ok. cztery godziny, podczas których można korzystać z urządzenia.
Projekt słuchawek Meze modelu 99 Neo jest dziełem Antonio Meze, projektanta elektroniki użytkowej i nie tylko. Jest on również założycielem Meze Headphones. Nie ważne, czy słuchawki leżą, czekając na następną sesję z Twoją ulubioną muzyką, czy właśnie przemierzasz miasto w rytm swojej ulubionej muzyki, Meze zawsze robią świetne wrażenie. Duże nauszniki z miękką gąbką pokrytą delikatnym materiałem i szeroki pałąk również nim powleczony zapewnia komfort nawet w czasie długich odsłuchów. Słuchawki są też w pełni serwisowalne, skręcane za pomocą śrub i nakrętek. Zero kleju. Wypinany kabel pozwala na jego bezproblemową wymianę. Meze oferują ciepły naturalnie brzmiący dźwięk. Z dużą sceną, kreowaną wokół słuchacza. Posiadają uniwersalną charakterystkę, która spodoba się fanom jazzu, elektroniki czy rocka. Model 99 Classic odnajdzie się bez problemu w każdym gatunku.
INFO www.q21.pl