s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Kolumny Audiovector R3 Signature w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Kolumny Audiovector R3 Signature w Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszych kolumn Audiovector R3 Signature.

Audiovector zaprezentował nowe modele kolumn serii R. Mowa o modelu podłogowym R3, podstawkowym R1, kolumnie centralnej RC oraz subwooferze aktywnym R SUB. Każda z kolumn występuje w trzech dobrze znanych odmianach: Signature, Avantgarde oraz Arrete, oprócz subwoofera, który na tą chwilę doczekał się tylko najdroższej wersji Arrete.

Poszczególne odmiany różnią się od siebie przede wszystkim zastosowaniem innych głośników wysokotonowych, są to odpowiednio R AMT INTEGRATOR / S-STOP w najlepszej odmianie, R AMT w wersji Avantgarde i R EVOTECH w Signature. Oprócz tego najnowsze konstrukcje charakteryzuje o 25% sztywniejsza konstrukcja korpusu i odgród wewnętrznych, nowe, kanapkowe membrany z włókien aramidowych, a także wykończenie Italian Walnut, African Rosewood Satin White i Black Ash.
Kolumny Audiovector R3 Signature w Q21
Kolumny Audiovector R3 Signature w Q21
Tylko dla czytelników Hi-Fi Class i Hi-Fi Choice przy zakupie dowolnego modelu kolumn Audiovector R3 w salonie Q21 do końca października 2019 roku w prezencie dodawany jest kabel głośnikowy Tellurium Q Silver Speaker fabrycznie konfekcjonowany o długości 2x3m.
INFO www.q21.pl