s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

KEF seria Q w salonie Q21

okazja |
niezdefiniowano - KEF seria Q w salonie Q21

Skorzystaj z wyjątkowej okazji i zyskaj 20 procent upustu na kolumny KEF serii Q w salonie Q21.

Czy planowałeś modernizację swojego systemu hi-fi w przeszłości, ale nigdy nie było na to odpowiedniego momentu? Cóż, teraz jest idealna okazja, aby to zrobić! Dokonaj wymiany już dziś!
Niezależnie od tego, jakiej konfiguracji szukasz, możemy teraz zaoferować Ci dużo więcej! Tylko przez ograniczony czas możesz zaoszczędzić 20% na KEF z serii Q wymieniając swoje stare głośniki na nowe - dowolnego modelu, każdej marki.

Odwiedź salon Q21, aby zapoznać się z promocyjną ofertą na głośniki KEF z serii Q. Jeśli szukasz systemu 2-kanałowego? Możesz kupić parę kolumn Q350 - produkt roku Hi-Fi, za jedyne 2.000 zł i oszczędzić 500 zł.
Gdy nadszedł czas, aby uaktualnić system kina domowego? Możesz wybrać nagrodzony zestaw głośników kina domowego KEF Q Series 5.1.4 Dolby Atmos EISA, oszczędzając prawie 3.500 zł.
W salonie Q21 uzyskasz więcej informacji na temat ekskluzywnej oferty KEF. Personel sklepu chętnie zaoferuje Ci fachową pomoc na temat wszystkich produktów KEF i wesprze Cię w poszukiwaniu idealnego systemu.
INFO www.q21.pl