hi-fi

Pro-Ject The Classic SB Super Pack w salonie Q21

okazja |
niezdefiniowano - Pro-Ject The Classic SB Super Pack w salonie Q21

Salon Q21 zaprasza na demonstracje najnowszego zestawu gramofonowego Pro-Ject The Classic SB Super Pack

Pro-Ject The Classic SB Super Pack to najnowsze wcielenie gramofonu z okazji 25 rocznicy założenia firmy. The Classic otrzymał nagrodę dla najlepszego gramofonu europejskiego 2016/2017, którą przyznaje co roku stowarzyszenie EISA.

Gramofon wyposażono w pływające sub-chassis, wzorowane na słynnym Linnie LP 12, ustawionym na 6 kulkach wykonanych z absorbera TPE, ramię 9" oraz talerz wykonany z aluminium o standardowej średnicy 30 cm. Sub-chassis wykonano metodą "kanapkową", jest połączeniem MDF i aluminium. Talerz osadzono na sub-talerzu, którego trzpień wykonano z hartowanej, polerowanej stali nierdzewnej. Całość osadzono w mosiężnym łożysku z wkładem z Teflonu. Gramofon wyposażono w silnik asynchroniczny, którego prędkość jest teraz sterowana elektronicznie.
Pro-Ject The Classic SB Super Pack w salonie Q21
Ramię o długości 9'', zaprojektowano specjalnie dla tego gramofonu. Rurka ramienia wykonana jest również metodą kanapkową – aluminium i plecionka włókna węglowego. Nowa konstrukcja prowadzenia okablowania wewnętrznego pozwala na jeszcze większy swobodny ruch ramienia.
W zestawie z gramofonem otrzymujemy plastikową pokrywę, przewód połączeniowy RCA-RCA z żyłą uziemiającą, matę ze skóry Leather It, docisk Clamp It oraz fabrycznie zamontowaną wkładkę Ortofon Quitnet Red. Urządzenie dostępne jest w trzech wersjach kolorystycznych: walnut, rosenut, eucalyptus.
Salon Q21 zaprasza wszystkich chętnych do bliższego zapoznania się z najnowszym gramofonem w salonie Q21.
INFO www.q21.pl