s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Onkyo TX-8470

news |
niezdefiniowano - Onkyo TX-8470

Najnowszy sieciowy amplituner stereo Onkyo TX-8470 powstał z myślą o miłośnikach muzyki szukających wyjątkowej jakości dźwięku.

Onkyo zaprezentował nowy stereofoniczny amplituner sieciowy TX-8470 o mocy wyjściowej 140W na kanał TX-8470. Zaprojektowano go w laboratorium Premium Audio Tech Center w Osace w Japonii. Amplituner według zapewnień producenta oferuje niezrównaną jakość dźwięku i wszechstronność.

Idealny dla entuzjastów winylu

Onkyo TX-8470 został zaprojektowany z myślą o gramofonach, by wydobyć z płyt winylowych wyjątkową klarowność i czystość dźwięku. Wyposażono go w opatentowane dyskretne obwody wzmacniacza i izolowaną płytkę gramofonową MM/MC, która zapewnia wrażliwym sygnałom gramofonowym ekranowanie przed niepożądanymi zniekształceniami, zapewniając lepszą klarowność i jakość dźwięku.

Strumieniowanie muzyki i radio

Onkyo TX-8470 został powstał z myślą zarówno o fanach tradycyjnego radia, jak i strumieniowego przesyłania muzyki w wysokiej rozdzielczości. Wyposażono go w tuner FM i DAB dla entuzjastów radia oraz niezależnie od tego pozwala na bezproblemową integrację z popularnymi platformami do przesyłania strumieniowego, takimi jak Roon (Roon Ready), Tidal, Deezer i Spotify.

Onkyo TX-8470

Optymalizacja komponentów

Każdy podzespół Onkyo TX-8470 został zoptymalizowany głównie pod kątem jakości dźwięku. Amplituner posiada pozłacane zaciski i kondensatory klasy audio, aby zapewnić możliwie najczystszy dźwięk. Dodatkowo, specjalnie zaprojektowane podkładki miedziane pozwalają zminimalizować wibracje, co przekłada się na doskonałą reprodukcję dźwięku i bogatsze wrażenia odsłuchowe.

Zaawansowana technologia audio

Nowy amplituner wykorzystuje 2-kanałowy stereofoniczny przetwornik cyfrowo-analogowy AKM Premium 32-bit/768 kHz i wzmacniacz klasy G, zapewniający wydajną, rozszerzoną i dokładną reprodukcję sygnałów audio w pełnym zakresie częstotliwości. Dzięki konstrukcji o niskim ujemnym sprzężeniu zwrotnym (NFB) TX-8470 zapewnia większą przejrzystość i muzykalność.

Onkyo TX-8470

Przyjazny dla telewizora

TX-8470 to amplituner stereo przystosowany do współpracy z telewizorami. Dzięki technologii HDMI ARC (4 wejścia / 1 wyjście) i możliwości przetwarzania treści wizualnych 8K, amplituner zapewnia dźwięk i obraz wysokiej rozdzielczości.

Najważniejsze cechy Onkyo TX-8470:

  • Potężna moc wyjściowa: 140 wat / kanał – 4 omy przy 1% THD
  • Konstrukcja przyjazna dla winyli: izolowana płytka gramofonowa MM/MC zapewniająca czystą jakość dźwięku
  • Możliwość transmisji strumieniowej: integracja z Roon Ready, Tidal, Deezer i Spotify
  • Komponenty wysokiej jakości: pozłacane zaciski, kondensatory klasy audio i dodatkowe miedziane podkładki zapewniające optymalny dźwięk
  • Zaawansowany DAC i wzmacniacz: 2-kanałowy stereofoniczny przetwornik cyfrowo-analogowy AKM Premium 32-bit / 768 kHz i wzmacniacz klasy G
  • Integracja z telewizorem: HDMI ARC (4 wejścia / 1 wyjście) i przetwarzanie treści wizualnych 8K
  • Inne wejścia: 2 wejścia optyczne, 1 koncentryczne, 3 analogowe wejścia stereo
  • Tuner FM/DAB: z łatwością słuchaj ulubionych stacji radiowych
Onkyo TX-8470

Amplituner jest dostępny u autoryzowanych sprzedawców detalicznych oraz na stronie www.onkyo.com w rekomendowanej cenie detalicznej 3.499 złotych.

Źródło: informacja prasowa Konsbud Hi-Fi