s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Unison Research Performance Anniversary w Q21

news |
niezdefiniowano - Unison Research Performance Anniversary w Q21

Lampowa legenda w nowej, jubileuszowej odsłonie! Salon Q21 zaprasza na odsłuchy tej audiofilskiej perełki...

Unison Research Performance Anniversary to najnowsza odsłona legendarnego modelu Performance, który od lat cieszy się uznaniem audiofilów na całym świecie. Jubileuszowa wersja została wzbogacona o udoskonalenia techniczne, zachowując jednocześnie klasyczny, ponadczasowy design. Sześć lamp KT88 dostarcza 45 watów mocy na kanał, co gwarantuje dynamiczne i szczegółowe brzmienie, niezależnie od gatunku muzycznego.

Lampowa konstrukcja nadaje dźwiękowi ciepło, głębię i wyjątkową muzykalność. Instrumenty brzmią naturalnie, a wokale są pełne emocji. Obudowę wykonano z wysokiej jakości materiałów nie tylko cieszy oko, ale także zapewnia doskonałą izolację od zakłóceń. Intuicyjny panel sterowania ułatwia obsługę, a pilot zdalnego sterowania zwiększa komfort użytkowania.

Unison Research Performance Anniversary w Q21

Salon Q21 zaprasza wszystkich chętnych, aby mogli osobiście przekonać się o wyjątkowości tego wzmacniacza. Personel chętnie odpowie na Wasze pytania i pomoże dobrać odpowiednie kolumny, aby móc cieszyć się pełnią muzycznych doznań.

Unison Research Performance Anniversary w Q21

W salonie Q21 możecie skorzystać z programu Trade-in. Przynieście swoje używane sprzęty audio lub kolumny, a otrzymacie atrakcyjny rabat na zakup wzmacniacza Unison Research Performance Anniversary. To doskonała okazja, aby odświeżyć swój system audio i wejść w świat lampowego brzmienia.

Unison Research Performance Anniversary w Q21

Więcej szczegółów dotyczących wzmacniacza i oferty handlowej znajdziecie tutaj.

Źródło: informacja prasowa Q21