s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Auralic Aries G1.1 i Altair G1.1

news |
niezdefiniowano - Auralic Aries G1.1 i Altair G1.1

Auralic zapowiedział aktualizację swojej podstawowej serii produktów Aries G1 i Altair G1 do wersji G1.1.

Aktualizacja G1.1 wprowadza dwie zmiany wspólne dla obu modeli. Aries G1.1 i Altair G1.1 są teraz wyposażone w masywną podstawę stosowaną w wielokrotnie nagradzanych produktach serii G2.1. Satynowo-srebrna płyta przy podstawie poprawia ich ogólną estetykę i zapewnia dodatkowe tłumienie wibracji dla lepszej wydajności dźwiękowej. Obie jednostki obsługują teraz AirPlay 2 rozszerzając możliwości przesyłania strumieniowego.

Bezprzewodowy transport strumieniowy Auralic Aries G1.1 zapewnia wysokiej jakości bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie muzyki do domowego systemu audio. Dzięki aktualizacji G1.1 klienci mogą również zakupić opcję pamięci wewnętrznej, aby przechowywać swoją muzykę w urządzeniu.
Streamer cyfrowy Auralic Altair G1.1 z solidną łącznością Wi-Fi i wyjściem analogowym, stanowi uniwersale rozwiązanie do odtwarzania cyfrowej muzyki. Wystarczy go podłączyć do wzmacniacza lub aktywnych głośników by cieszyć się strumieniowym przesyłaniem muzyki. Altair G1.1 ma ulepszony zegar Femto, zapewniający wysoki poziom precyzji dla zintegrowanego przetwornika cyfrowo-analogowego. Posiada również mocniejszy wbudowany wzmacniacz słuchawkowy.
"Dzięki tym aktualizacjom produkty z serii G1.1 będą nadal dominować w swoich kategoriach pod względem technologii i funkcjonalności, zapewniając jeszcze lepsze wrażenia strumieniowego odtwarzania muzyki" - powiedział Xuanqian Wang, jeden z założycieli firmy. Od 2009 roku produkty Auralic są projektowane i opracowywane z niesłabnącą dbałością o szczegóły, z rygorystycznymi tolerancjami i ekstremalną precyzją. Pasja Auralic do muzyki, niezrównana wiedza w zakresie projektowania elektroniki i pełne zrozumienie elektrotechniki kierują dbałością o proces projektowania i budowy.
Zaprojektowana i konsekwentnie aktualizowana wewnętrznie platforma Lightning do sterowania i strumieniowego przesyłania danych jest czołowym rozwiązaniem w branży od czasu jej premiery w 2014 roku. Skoncentrowana na zapewnieniu najlepszego możliwego dźwięku i wyjątkowego doświadczenia dla użytkownika, przesyłanie strumieniowe Lightning zawiera kilka unikalnych funkcji, takich jak pamięć podręczna, odtwarzanie i zgrywanie płyt CD oraz bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe do 384 PCM i DSD512. Aplikacja Lightning DS iOS zapewnia natywną integrację z usługami strumieniowania w wysokiej rozdzielczości, takimi jak Amazon Music, Qobuz i HighResAudio, a także innymi bezstratnymi usługami, takimi jak TIDAL, KKBox i NetEase, zapewniając świat muzycznej eksploracji. Platforma do przesyłania strumieniowego Lightning obsługuje również TIDAL Connect, Spotify Connect, AirPlay, Bluetooth i działa jako punkt końcowy Roon Ready, zapewniając swobodę dostępu i sterowania muzyką w dowolny sposób.
Jednocześnie w związku ze zmianą linii, producent oferuje użytkownikom starych urządzeń Auralic Aries możliwość wymiany na modele z serii G1 na specjalnych warunkach. Ilości są ograniczone ze względu na końcówkę serii. Więcej informacji u dystrybutora.
Auralic Aries G1.1 i Altair G1.1 będą dostępne w sprzedaży w wybranych sklepach audio w cenie 14.990 złotych (dostępność przewidziana jest na koniec września).
Źródło: informacja prasowa MIP