hi-fi

Klipsch The Fives McLaren Edition w Q21

news |
niezdefiniowano - Klipsch The Fives McLaren Edition w Q21

Limitowana wersja kolumn aktywnych Klipsch The Fives McLaren Edition dostępna w salonie Q21.

The Fives McLaren Edition, to specjalna edycja kolumn bazująca na bestselerowym modelu Klipsch The Fives. Na pokładzie znajduje się całkowicie nowy, wysokowydajny wzmacniacz o wysokiej rozdzielczości. Przetworniki niskotonowe wykonane zostały z włókna węglowego. Zaokrąglone obudowy z MDF-u pokryte zostały ręcznie nakładaną, czarną farbą matową.

Technologia włókna węglowego

Podobnie jak dzisiejsze bolidy F1, The Fives McLaren Edition wykorzystują niesamowitą wytrzymałość na rozciąganie i bardzo niską masę materiału z włókna węglowego. Wszystko to, aby zwiększyć osiągi. Inżynierowie Klipscha zaprojektowali membranę głośnika niskotonowego z włókna węglowego o dużym skoku. Maksymalizuje to moc wyjściową przy minimalnych zniekształceniach. W efekcie otrzymujemy szczegółowy, głęboki i dynamiczny bas.

HDMI-ARC

HDMI-ARC pozwala podłączyć The Fives Mclaren Edition do telewizora bez dodatkowych kabli lub pilotów. Tylko za pomocą dołączonego kabla HDMI.

Prawdziwe Hi-Fi - bez dodatkowego wzmacniacza

Aktywne monitory The Fives Mclaren Edition z łatwością wypełnią dźwiękiem pomieszczeniem, nie zajmując wiele miejsca. Wbudowany wzmacniacz zaprojektowano pod kątem wysokoskutecznych głośników maksymalizując przy tym moc wyjściową i jakość dźwięku.

Wysoko efektywne wzmocnienie

Zastosowany w The Fives Mclaren Edition wzmacniacz o ultra niskim poziomie szumów, zaprojektowano z myślą o maksymalnej wydajności oraz by wyeliminować potrzebę korzystania z zewnętrznego wzmacniacza. Światowej klasy inżynierowie Klipsch wybrali i dopracowali komponenty tak, aby idealnie do siebie pasowały. Dzięki czemu system oferuje pełne i porywające brzmienie.

Precyzyjny, czysty i wydajny dźwięk

The Fives Mclaren Edition wykorzystują jednocalowe tytanowe głośniki wysokotonowe na tubach Tractrix, opatentowaną technologię, która jest siłą napędową niezwykle precyzyjnej akustyki Klipsch. Każdy aktywny monitor posiada 4,5-calowy głośnik niskotonowy o dużym skoku membrany i port bas-refleks dla zapewnienia lepszego basu.

Najbardziej wszechstronne głośniki na świecie

The Fives są idealne do gramofonu, telewizora, komputera czy smartfonu. The Fives Mclaren Edition wyposażono w przedwzmacniacz gramofonowy, Bluetooth 5, HDMI - ARC, cyfrowe wejścia optyczne, analogowe RCA i USB, co gwarantuje doskonały dźwięk stereo. Kolumny wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem i można je postawić na stole.

Dekodowanie 192khz/24-bity dla muzyki hi-res

Aktywne głośniki The Fives Mclaren Edition oferują także dekodowanie 192kHz/24-bity dla bezbłędnego odtwarzania ścieżek audio wysokiej rozdzielczości z komputera lub przesyłania strumieniowego.

Dodaj subwoofer

Aby polepszyć wrażenia dźwiękowe w zakresie basowym producent przewidział możliwość podłączenia do zestawu aktywnego subwoofera.
Kolumny dostępne są w salonie stacjonarnym Q21 oraz w sklepie on-line z dostawą w 24h pod linkiem: https://www.q21.pl/klipsch-the-fives-mclaren-edition.html
Źródło: informacja prasowa Q21