hi-fi

Gramofon TEAC TN-3B w Q21

news |
niezdefiniowano - Gramofon TEAC TN-3B w Q21

Salon Q21 zaprasza na prezentacje i odsłuchy gramofonu z napędem paskowym TEAC TN-3B, który standardowo umożliwia digitalizację płyt winylowych.

TEAC TN-3B jest stylowym, eleganckim gramofonem z napędem paskowym, z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym MM i cyfrowym wyjściem USB. Urządzenie wykorzystuje nowe, statycznie zbalansowane ramię (w kształcie litery "S") z precyzyjnymi łożyskami, opracowane z SAEC, producentem ramion klasy hi-end, aby zagwarantować doskonałą stabilność i rozdzielczość. Standardowo TN-3B dostarczany jest z wysokiej jakości wkładką AT-VM95E.

Zastosowany w gramofonie napęd paskowy pomaga łagodzić niepożądany efekt "przycinania się" silnika (tj. delikatnego pulsowania), generowanego przez pracujący silnik. Pozwala to zapewnić precyzyjny i płynny obrót talerza. Sam talerz odlany jest z aluminium i może obracać się z prędkością 33 1/3 lub 45 obr./min.
Gramofon TEAC TN-3B w Q21
Projektanci wyposażyli swój model w przedwzmacniacz gramofonowy z niezwykle precyzyjnym wzmacniaczem operacyjnym NJM8080, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem z płyt winylowych przy zachowaniu niskich zniekształceń. Ponadto wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy oraz port USB umożliwiają digitalizację winylowych krążków na komputerze Mac/PC.
Gramofon TEAC TN-3B w Q21
TEAC TN-3B zapewnia naturalny, dobrze zbalansowany dźwięk i jest łatwy w konfiguracji. Dzięki połączeniu szeregu zalet, model ten wyznacza nowy standard, który spełni oczekiwania zarówno audiofilów, jak i zagorzałych miłośników płyt winylowych.
Gramofon oferowany jest w cenie detalicznej 2.099 złotych. Objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis. Link do oferty - https://www.q21.pl/teac-tn-3b-wisnia.html
Źródło: informacja prasowa Q21