hi-fi

CEOL N11 DAB

news |
niezdefiniowano - CEOL N11 DAB

Denon zapowiedział wprowadzenie na rynek sieciowego mini systemu muzycznego nowej generacji CEOL N11 DAB, który zaskakuje wszechstronnością.

Bazując na sukcesie poprzednich modeli CEOL, nowy CEOL N11 DAB dodaje tuner radiowy DAB+/DAB do imponującej gamy możliwości, w której zawierają się sterowanie głosowe Amazon Alexa i Google Assistant, a także platforma HEOS Built-in do streamingu muzyki multi room. Podłącz do systemu głośniki Denon Home rozmieszczone w wielu pomieszczeniach i steruj całą swoją muzyką korzystając z aplikacji HEOS.

Wszechstronność sposobów odtwarzania dźwięku przez CEOL N11 DAB jest naprawdę imponująca. System jest w stanie streamować muzykę przez Wi-Fi, Ethernet, AirPlay 2, Bluetooth i port USB, więc możesz wybrać komputer, urządzenie mobilne, NAS (Network Attached Storage) lub Internet jako źródło muzyki.
Oprócz radia internetowego oraz muzycznych serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Amazon Music HD i Tidal, użytkownicy mogą również słuchać ulubionych utworów z cyfrowych stacji radiowych DAB+/DAB lub analogowego radia FM. Nie zapomniano także o fizycznych nośnikach, gdyż CEOL N11 DAB posiada też wbudowany odtwarzacz CD.
CEOL N11 DAB
Jak można się spodziewać po marce Denon z jej 110 letnim doświadczeniem w branży audio, CEOL N11 DAB oferuje prawdziwy dźwięk w jakości Hi-Fi. Potężny cyfrowy wzmacniacz klasy D wykorzystuje wbudowany cyfrowy korektor EQ, dostrojony w celu zoptymalizowania dźwięku z dwudrożnego zestawu głośnikowego Denon SC-N10. Te stylowe głośniki zostały zaprojektowane nie tylko po to by pasować systemu CEOL pod względem wyglądu, ale także w celu zapewnienia odpowiedniej jakości dźwięku. Każdy głośnik zawiera wysokiej klasy 12 centymetrowy przetwornik średnio-niskotonowy oraz 3 centymetrowy tweeter o wysokiej rozdzielczości dostarczające klarowny, wyważony dźwięk.
CEOL N11 DAB
Podobnie jak w przypadku poprzednich generacji CEOL, nowy CEOL N11 DAB oferuje najnowocześniejsze technologie dźwięku w niezwykle kompaktowej obudowie o zachwycającym wzornictwie. Podświetlany i dotykowy panel sterowania umieszczony u góry urządenie zapewnia intuicyjne, szybkie sterowanie, a wyraźny wyświetlacz OLED dostarcza czytelne informacje o odtwarzaniu, widoczne nawet z dużej odległości.
CEOL N11 DAB

Najważniejsze cechy CEOL N11 DAB

  • Odtwarzacz CD (WMA oraz MP3), tuner radia DAB+/DAB/FM, port USB
  • Platforma HEOS Built-In multiroom do bezprzewodowego streamingu muzyki
  • Bluetooth, Wi-Fi oraz AirPlay 2 do bezprzewodowego przesyłania muzyki z najpopularniejszych serwisów streamingowych
  • Sterowanie głosowe Amazon Alexa oraz Google Assistant
  • Dwa wejścia optyczne z przyjaznym dla telewizora wykrywaniem sygnału wejściowego do automatycznego włączania urządzenia po włączeniu telewizora
  • Funkcja nauki IR by kontrolować system CEOL za pomocą pilota telewizora
  • Odporna na zarysowania górna powierzchnia zapewnia nieskazitelny wygląd nawet po wielu latach użytkowania
  • Opcjonalne dwudrożne głośniki Denon SC-N10 z 12 cm przetwornikiem średnio-niskotonowym i 3 cm tweeterem z miękką kopułką

CEOL N11 DAB
CEOL N11 DAB będzie dostępny w eleganckim szarym kolorze, a także wymownym białym i dyskretnym czarnym w cenie 2.499 złotych, jak i opcjonalne głośniki SC-N10 (500 zł). Na półkach sklepowych zobaczymy je w sierpniu br.
Źródło: informacja prasowa Horn Distribution