hi-fi

Marantz PM7000N i Pylon Audio Diamond 28 w Q21

news |
niezdefiniowano - Marantz PM7000N i Pylon Audio Diamond 28 w Q21

Szukasz systemu hi-fi z bogato wyposażonym wzmacniaczem, oferującego wysokiej jakości dźwięk? Powinieneś posłuchać Marantza PM7000N zestawionego z kolumnami Pylon Diamond 28.

Kolejna rekomendacja salonu Q21. Dzisiaj prezentujemy zestaw zasilany nowoczesnym wzmacniaczem sieciowym Marantz PM7000N oraz kolumny Pylon Audio Diamond 28. Nie bez znaczenia zestawy tego typu sprzedają się doskonale, łącząc w sobie atrakcyjny wygląd, wygodę użytkowania i wciągające brzmienie.

Firma Marantz, której nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać, wprowadziła do sprzedaży urządzenie, które najprościej możemy nazwać sieciowym wzmacniaczem i nie ma w tym zbytniej przesady, ponieważ urządzenie to absolutnie broni się dźwiękowo, prezentując brzmienie znane z wcześniej oferowanych konstrukcji wzmacniaczy takich jak modele PM7005 i aktualny PM8006.
Marantz PM7000N i Pylon Audio Diamond 28 w Q21
Całość uzupełniają kolumny znanej polskiej marki Pylon Audio Diamond 28, tworząc zgrany i dynamicznie brzmiący duet, cechujący się muzykalnością, przestrzennością i szczegółowością przekazu.
Marantz PM7000N i Pylon Audio Diamond 28 w Q21
W ofercie Pylona znajdują się również inne udane konstrukcje w niższych cenach takie jak seria Ruby, Sapphire, czy Pearl na które warto także zwrócić uwagę wspierając rodzimą produkcję.
INFO www.q21.pl