s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Canton Reference GS Edition w Q21

wydarzenie |
niezdefiniowano - Canton Reference GS Edition w Q21

Salon Q21 zaprasza na wyjątkowe wydarzenie związane z pierwszą w Polsce prezentacją flagowych kolumn Canton Reference GS.

Już od jutra do 24-go lutego będziecie mieli okazję przekonać się na własne uszy, jak brzmią niezwykłe kolumny Canton Reference GS, czyli flagowiec niemieckiego producenta hi-endu. Firma istnieje od 1972 roku i na przestrzeni lat zdołała podbić serca wymagających audiofilów na całym świecie.

Kolumny Canton Reference GS Edition powstały dzięki zakrojonym na szeroką skalę badaniom, które zostały zainicjowane przez Gunthera Seitza, założyciela firmy. Za cel postawiono sobie stworzenie najlepszych kolumn w historii marki. Pomysłowi i jego realizacji towarzyszyła pasja oraz bezgraniczne zaangażowanie całej ekipy. Szczególny nacisk położono na materiały użyte do produkcji kolumn, ale nie zapomniano o samym designie.

Canton Reference GS Edition w Q21

Dyrektor techniczny, który był zaangażowany w projekt, działał bez ograniczeń finansowych, a jedyne co się liczyło to przekraczanie granic możliwości technicznych. W ponad 50-letniej historii firmy nie powstał nigdy wcześniej produkt o tak wysokim poziomie złożoności. W rezultacie powstały imponujące kolumny podłogowe Reference GS, które oferują niespotykaną jakość dźwięku, urzekający wygląd oraz doskonałą jakość wykonania.

Już od 15-stego lutego tych wyjątkowych kolumn będzie można posłuchać w towarzystwie wysokiej klasy elektroniki, z wybraną przez siebie muzyką, a wszystko to w miłej atmosferze i z dobrą kawą! Salon Q21 położony jest przy ul. Reymonta 12 w Pabianicach, tel. 42-213-01-66, email q21@q21.pl

Źródło: informacja prasowa Q21