s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Triangle Antal 40th w Q21

wydarzenie |
niezdefiniowano - Triangle Antal 40th w Q21

Zawsze jubileuszowe konstrukcje wywołują dreszczyk emocji. Salon Q21 zaprasza na prezentacje podłogówek Triangle'a, któremu właśnie stuknęło 40 lat.

Po wejściu do salonu Q21 przywitają Was francuskie kolumny Triangle Antal 40th. Jest to przepięknie wykonana, 3-drożna konstrukcja, która jest ferowana w trzech kolorach. Każda z kolumn waży prawie 30 kilogramów!

Tweeter został wykonany w technologii Triangle i ma kopułkę z anodyzowanego kompozytu magnezu w kolorze różowego złota. Przetwornik średniotonowy został wykonany z papieru, a membrana w niskotonowcu jest stworzona z miazgi drzewnej, lnu i włókna węglowego.

Triangle Antal 40th w Q21

Na uwagę zasługują również niezwykłe, szklane podstawy z perforowaną gumową wkładką, która absorbuje drgania obudowy. Dzięki swojej szerokości gwarantuje ona stabilność konstrukcji, a do tego mamy możliwość zastosowania nie tylko aluminiowych kolców, ale również gumowych stopek.

Triangle Antal 40th w Q21

Aby samemu przekonać się, jak brzmi ta jubileuszowa konstrukcja wystarczy umówić się telefonicznie lub mailowo na odsłuch tych kolumn gościnnym w salonie Q21. Cena kolumn za sztukę wynosi 7.472 złotych i można go nabyć w sklepie Q21.

Źródło: informacja prasowa Q21