s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Rosso Fiorentino na Audio Video Show 2023

wydarzenie |
niezdefiniowano - Rosso Fiorentino na Audio Video Show 2023

Miłośnicy włoskich konstrukcji głośnikowych będą mogli je podziwiać i posłuchać na tegorocznej wystawie Audio Video Show.

Rosso Fiorentino to marka włoska marka wysokiej jakości kolumn głośnikowych, która zdobyła na całym świecie dość liczne grono zagorzałych zwolenników. Firma działa od 20 lat jest więc młodsza i tym bardziej mniej znana od innego włoskiego potentata w produkcji kolumn, a mianowicie Sonus faber.

Jednak mniej znana nie znaczy, że gorsza. Czerpie bowiem inspiracje z tradycji wielkich mistrzów z jakich słynie Italia, o czym świadczy chociażby nazwa Rosso Fiorentino. To przydomek, w tłumaczeniu "Czerwony Florentyńczyk", który przylgnął do urodzonego we Florencji malarza, rysownika i dekoratora, żyjącego na przełomie XV i XVIw.

Rosso Fiorentino na Audio Video Show 2023

Kolumny Rosso Fiorentino cechują się wyszukanym designem i znakomitym wykończeniem. Jeśli zaś chodzi o dźwięk to w swojej grupie cenowej mogą rywalizować z najbardziej uznanymi markami.

Adres dedykowanej strony internetowej w języku polskim poświęconej marce Rosso Fiorentino: rossofiorentino.pl

Rosso Fiorentino na Audio Video Show 2023

Dotychczas te kolumny nie miały szczęścia do Polski, pojawiały się i niebawem znikały z oficjalnego obiegu. Od niedawna mają jednak nowego, prężnego dystrybutora na terenie naszego kraju, który uruchomił właśnie stronę internetową po polsku dotyczącą kolumn Rosso Fiorentino. Kolumny tego włoskiego producenta będzie można podziwiać na najbliższym Audio Video Show na PGE Narodowym w sali W12 na poziomie 1.

Rosso Fiorentino na Audio Video Show 2023

Dystrybucja w Polsce: Instal Audio; ul. Józefa Piłsudskiego, 22b, 62-500 Konin; Tel. +48 732 457 677 | +48 732 458 677; email: salon@instalaudio.pl, strona internetowa: www.instalaudio.pl.

Źródło: informacja prasowa Instal Audio