s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Grupa Horn na Audio Video Show 2022

wydarzenie |
niezdefiniowano - Grupa Horn na Audio Video Show 2022

Grupa Horn zaprasza wszystkich chętnych do odwiedzenia Audio Video Show 2022 w jego pierwszej edycji po pandemii.

Prezentacje najciekawszych i najnowszych produktów marek z dystrybucji firmy Horn odbędzie się w sześciu sąsiadujących lożach o numerach 130-135, obszernego Hallu E2/E3 przed nimi, oraz wielkiej loży Książęcej na poziomie +1 stadionu PGE Narodowego.

Bezpośrednio przy wejściu na poziom +1 po stronie wschodniej PGE Narodowego (od al. Zielenieckiej) czeka na odwiedzających szereg atrakcji: wyspy prezentacyjne Denon Home oraz Sonos, galeria premier marek Denon i Marantz oraz stoiska sieci salonów Denon Store i Audio Forum, prezentujących rozwiązania audio-wideo dla domu i miłośników muzyki. Nie zabraknie w nich produktów takich marek, jak Bang&Olufsen, czy Definitive Technology.

  • SN 130 – Polk Audio – 50 lecie marki i prapremiera specjalnego produktu rocznicowego
  • SN 131 – DALI Kore, majestatyczne i sztandarowe kolumny marki, po raz pierwszy w Polsce, prezentowane przez gości z Danii
  • SN 132 – DALI Equi – ecosystem kolumn aktywnych i komponentów aktywnych
  • SN 133 – Sonus faber z prezentowanymi po raz pierwszy na AVS kolumnami Electa Amator III oraz prezentacje Omnia, bezprzewodowego systemu muzycznego prowadzone przez przedstawiciela marki
  • SN – 134 – Raidho – potężne kolumny z serii TD duńskiej marki po raz pierwszy na AVS wraz z gośćmi z siedziby producenta
  • SN – 135 – Piega – piękne kolumny szwajcarskiego producenta prezentowane przez szwajcrskich ekspertów

Sala Książęca – to ambasada naszej własnej marki głośnikowej Wilson i jej produktów, pełna zaskakujących niespodzianek i wspaniałej muzyki. To tutaj, wspólnie z Polskimi Nagraniami i Warner Music Poland odbędą się spotkania z artystami: Natalią Szroeder, Haliną Mlynkovą, Agą Zaryan, Michałem Barańskim oraz producentem Jackiem Gawłowskim, jak i ze znakomitymi dziennikarzami: Piotrem Metzem i Hirkiem Wroną.

Wsród prezentacji głośników Wilson, w specjalnie zaaranżowanej części sali będzie można się udać w muzyczną podróż nie tylko stereo, ale w Dolby Atmos w zestawieniu 7.2.4, złożonym z głośników Wilson.

W nieodległej Strefie słuchawkowej na tym samym poziomie znajdziecie Państwo stoisko prezentujące najnowsze słuchawki Focal Utopia, a w bezpośrednim sąsiedztwie pokazowe stoisko iFi, marki, której przedstawicielem od października br. jest Horn Distribution S.A.

Duże Studio TV1 na poziomie +1 to królestwo dwóch doskonałych marek Focal i Naim. To tu doświadczycie Państwo wspaniałych wrażeń muzycznych jednego z najpotężniejszych systemów tegorocznego Audio Video Show, złożonych z kultowych Focal Grande Utopia po raz pierwszy w Polsce razem z legendarnym Naim Statement.

Gościem specjalnym w sobotnie popołudnie będzie p. Tomasz Raczek prezentujący wspaniałą muzykę filmową.

Źródło: informacja prasowa Horn Distribution