s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Sennheiser na Audio Video Show 2022

wydarzenie |
niezdefiniowano - Sennheiser na Audio Video Show 2022

Na tegorocznej wystawie Audio Video Show odbędzie się premierowa prezentacja soundbara Sennheiser Ambeo Plus oraz dedykowanego subwoofera Ambeo Sub.

Firma Sennheiser podczas tegorocznej edycji wystawy Audio Video Show, która odbędzie się w dniach 28-30 października na PGE Narodowym w Warszawie, zaprezentuje premierowo soundbar Sennheiser Ambeo Plus oraz dedykowany subwoofer Ambeo Sub. Sennheiser udostępni również najnowszą generację ekskluzywnych wokółusznych słuchawek Momentum i dokanałowe Momentum True Wireless 3. W tym roku, we współpracy z Cyfrowe.pl - jednym z największych sklepów ze sprzętem foto/wideo, po raz pierwszy w historii obecności na wystawie Audio Video Show strefa Sennheiser zostanie rozszerzona o sprzęt video: mikrofony i aparaty cyfrowe dla mobilnych twórców, amatorów i profesjonalistów.

Niemiecki producent znany z profesjonalnych rozwiązań audio przygotuje swoją ekspozycję w dwóch pomieszczeniach. Sala Kinowa – z nowym soundbarem Ambeo Plus, zapewniającym niesamowity dźwięk 3D w kompaktowej obudowie, wraz z zapewniającym intensywne wrażenia kinowe dedykowanym subwooferem Ambeo Sub – znajdzie się w Sali 101 Sky Box. Tutaj goście będą mogli przekonać się, jak brzmi zapierający dech w piersiach, wciągający dźwięk 3D oraz doświadczyć głębi, siły oddziaływania i przestronności kina w domu. Ponadto w ramach odsłuchu będzie można przetestować słuchawki audiofilskie HD 820 czy legendarne HD 800S w parze ze wzmacniaczem HDV 820. Do dyspozycji gości udostępniona zostanie także flagowa seria słuchawek audiofilskich IE - IE 900, IE 600 oraz IE 300.

Sennheiser na Audio Video Show 2022

Druga przestrzeń, oferująca przekrojowe spojrzenie na bogatą ofertę słuchawkową, będzie mieścić się obok, w Sali Symfonia 1. Tu Sennheiser zaprezentuje i udostępni do odsłuchu, między innymi, najnowsze bezprzewodowe słuchawki serii Momentum - Momentum 4 Wireless oraz Momentum True Wireless 3. Ponadto po raz pierwszy w historii obecności marki Sennheiser na wystawie Audio Video Show, część strefy niemieckiego producenta audio zostanie udostępniona partnerowi - Cyfrowe.pl - dzięki czemu odwiedzający będą mogli zapoznać się także ze sprzętem video. W strefie Cyfrowe.pl zaprezentowane zostaną, między innymi, gotowe propozycje dla mobilnych twórców składające się z mikrofonów serii MKE i wyselekcjonowanych aparatów cyfrowych.

Sennheiser na Audio Video Show 2022

W strefie Sennheiser będzie można zapoznać się z szeroką ofertą produktową producenta, w tym ze słuchawkami dla profesjonalistów. Dostępne będą także urządzenia bezprzewodowe, takie jak słuchawki CX Plus True Wireless czy Sport True Wireless.

Sennheiser na Audio Video Show 2022

Na stoiskach Sennheiser będzie można nie tylko przetestować znakomite akcesoria, otrzymać szczegółowe informacje na temat poszczególnych produktów, lecz także skonsultować się z doświadczonymi przedstawicielami firmy w kwestii doboru słuchawek i bezpiecznego ich użytkowania.

Źródło: informacja prasowa Aplauz