s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Lech Janerka gościem specjalnym Audio Video Show 2019

wydarzenie |
niezdefiniowano - Lech Janerka gościem specjalnym Audio Video Show 2019

Jak co roku PGE Narodowy oraz hotele Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski staną się przestrzenią dla wystawy sprzętu audio i wideo. Gościem specjalnym Audio Video Show 2019 będzie Lech Janerka.

Lech Janerka, laureat licznych nagród, w tym sześciu Fryderyków w kilku kategoriach, a także Złotego Fryderyka za całokształt twórczości, jak i nagrody 100-lecia ZAIKS-u, kompozytor, genialny basista i autor tekstów, powraca w wielkim stylu po 14 latach od wydania "Plagiatów". Dotychczasowe single "Zabawawa" i "Wanna na Wawelu" to przedsmak tego, co znajdziemy na nowym wydawnictwie wiosną 2020 roku. Podczas spotkania, które poprowadzi Piotr Metz, w piątek 8 listopada na PGE Narodowym artysta zaprezentuje premierowo kolejny singiel z płyty, a także opowie o procesie komponowania oraz nagrywania utworów.

Wszyscy odwiedzający wystawę Audio Video Show 2019 zobaczą zarówno mobilne rozwiązania technologiczne na każdą kieszeń, jak i systemy audio video o wartości milionów złotych. Swoje urządzenia zaprezentują znani producenci, jak: Sony, LG, Phillips, Panasonic, Sennheiser, Denon, czy Yamaha. Zwiedzający będą mogli wziąć również udział w prelekcjach, wykładach oraz spotkaniach ze znanymi muzykami i dziennikarzami.
Lech Janerka gościem specjalnym Audio Video Show 2019
Ambasadorem Audio Video Show jest Piotr Metz, szef muzyczny radiowej Trójki, człowiek-instytucja, znakomity i ceniony dziennikarz, a także niezwykle wytrawny prelegent, który potrafi snuć pełne barwnych anegdot muzyczne opowieści. W trakcie Audio Video Show 2019 przeprowadzi z PGE Narodowego audycje, których gośćmi będą m.in. Lech Janerka, znawca gramofonów Michael Fremer oraz Adam Mokrzycki – organizator AVS.
Lech Janerka gościem specjalnym Audio Video Show 2019
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nawiązaliśmy współpracę z tak znanymi i cenionymi osobistościami ze świata dobrego brzmienia. Nieustannie staramy się, aby wystawa była jeszcze bardziej interesująca dla zwiedzających. Mamy nadzieję, że każdy fan najwyższej jakości obrazu i dźwięku znajdzie coś dla siebie – powiedział Adam Mokrzycki.
Wystawa Audio Video Show 2019 odbędzie się dniach 8-10 listopada 2019 roku na PGE Narodowym oraz w ekskluzywnych warszawskich hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.
Źródło: informacja prasowa Audio Video Show