s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Audio Video Show 2016 - co warto zobaczyć [9]

wydarzenie |
niezdefiniowano - Audio Video Show 2016 - co warto zobaczyć [9]

Firma RCM polski dystrybutor high-endowych marek zaprezentuje podczas Audio Video Show kilka premierowych urządzeń firm CEC, Thrax i Kronos

Katowicki RCM zaprasza na prezentację nowości z najwyższej próby. Będą to m.in. gramofony: kanadyjski Kronos Pro z nową rewolucyjną wersją zasilacza wraz z firmowym ramieniem Black Beauty. O jego konstrukcji i filozofii firmy będzie można porozmawiać z konstruktorem i właścicielem Kronos Audio panem Luisem Desjardins. Drugi gramofon to dzieło międzynarodowe ponieważ do tego projektu zaangażowało się kilku znamienitych wizjonerów. Wymienimy tylko kilku: Mark Döhann, dr.David Platus (MinusK), Frank Schröder (Schröder Tonearm), Rumen Artarski(Thrax Audio). Ten ostatni będzie również osobiście na wystawie i przybliży swoje konstrukcje, które nie ograniczą się tylko do gramofonu bowiem zaprezentujemy kompletny system firmy Thrax Audio z premierowymi modułami basowymi Bassus, które stanowią uzupełnienie kolumn Lyra. Jeszcze jedną nowością, do której przyłożył rękę Rumen Artarski jest najnowszy przetwornik CEC DA-0 3.0 - będzie to oficjalna premiera w Polsce.

Kolejną nowością będą najnowsze kolumny firmy Gauder Akustik z serii Berlina o symbolu RC8. W Warszawie pojawi się ich konstruktor dr Roland Gauder. Elektroniką towarzyszącą będzie system złożony z "kloców" Vitus Audio. Będzie możliwość rozmowy z ludźmi stojącymi za swoimi produktami - Hans Ole Vitus (Vitus Audio), Alexander Vitus (Alluxity), którzy odpowiedzą na pytania dotyczące ich konstrukcji. Źródłami cyfrowymi będzie dzielony CEC TL-0 3.0 DA-0 3.0 oraz SCD-025 Vitus Audio.
CEC DA-0 3.0
Gramofony będą licznie reprezentowane w salach zajmowanych przez RCM, a będą to: gramofon dr Feickert Analogue Woodpecker z systemem Mono, japoński TechDs`a z gramofonem AirForce 3 z ramieniem firmy Dynavector 507 Mk2. Ponadto będzie można zapoznać się z ofertą firmy Furutech: nowa seria gniazd sieciowych wykonanych w technologii NCF jak i przewody z serii NanoFlux NCF. Nowością będzie również nowy demagnetyzer Demag α i Destat 3. Do kompletu okablowania dojdą produkty z pod znaku Argento Audio oraz Organic Audio.
INFO www.audioshow.pl