s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Audio Video Show 2016 - co warto zobaczyć [7]

wydarzenie |
niezdefiniowano - Audio Video Show 2016 - co warto zobaczyć [7]

Polsko-amerykańska firma Mytek Digital zaprezentuje w tym roku na wystawie Audio Video Show kilka ciekawych urządzeń

Oferta firmy Mytek Digital nie jest duża, ale przecież nie ilość się liczy a jakość! Podczas tegorocznego Audio Video Show na Stadionie PGE Narodowym w sali SkyBox 201 na II piętrze zaprezentuje absolutnie unikatowe urządzenia dla najbardziej wymagająych melomanów:

Manhattan II DAC - hi-endowy, ultraprecyzyjny, przetwornik cyfrowo-analogowy/wzmacniacz słuchawkowy/preamp gramofonowy w jednym. Jest to pierwszy na świecie hi-endowy przetwornik wyposażony w dekoder MQA. Wyposażony dodatkowo w kartę WiFi bezproblemowo integruje się z systemami audio opartymi o sieć bezprzewodową. Konwerter Manhattan Ii jest kompatybilny ze wszystkimi istniejącymi formatami muzyki, włącznie z DSD256 i DXD a nawet płytami winylowymi.
Brooklyn ADC - absolutnie transparentny, muzyczny przetwornik analogowo- cyfrowy z transformatorami na wejściach analogowych. Jest to propozycja dla właścicieli kolekcji płyt analogowych chcących zdigitalizować swoje zbiory. Umożliwia zapis do PCM 32bit/384kHz jak również do DSD256. Wbudowany sprzętowy koder MQA pozwala zakodować finalne nagranie w formacie MQA.
Brooklyn DAC - konwerter cyfrowo-analogowy/wzmacniacz słuchawkowy/preamp gramofonowy umożliwiający odtwarzanie materiałów z rozdzielczością do 32bit/384kHz oraz DSD 256. Posiada wbudowany dekoder MQA. Technologia MQA pozwala na streaming muzyki nawet w rozdzielczości 384kHz/24 bit przez zwykle domowe Wi-Fi z prędkościami 700-1400kbps.
Mytek Manhattan II DAC
INFO www.audioshow.pl