s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Dobre audio z Polski

prezentacja |
niezdefiniowano - Dobre audio z Polski

Przegląd polskich urządzeń audio, które w porównaniu z zagraniczną konkurencją pod wieloma względami wygrywają.

Ze względów historycznych, mentalnych czy też przekazywanego pokoleniowo przeświadczenia, że zagraniczne, "zachodnie" produkty są lepsze jakościowo, trwalsze, a ich technologia jest na wyższym poziomie, często sceptycznie podchodzimy do polskich urządzeń. W umieszczonym poniżej filmie zaprezentowano sześć konstrukcji, które wygrywają z zagraniczną konkurencją na wielu płaszczyznach, zarówno oryginalnym designem, użytymi podzespołami, jakością wykonania, mocą, a przede wszystkim stosunkiem jakości do ceny.

Przykładowo, kolumny głośnikowe od Pylon Audio wybierzemy w wersji premium oraz bardziej budżetowy model, który wcale nie ustępuje wydajnością. Wzmacniacze Fezz Audio, idealnie zgrywające się z wyżej wspomnianymi Pylonami, to świetna propozycja lamp, które w swojej najnowszej odsłonie przeszły ogromną metamorfozę designerską. To tylko przedsmak opowieści o dobrym, polskim audio, dlatego warto uderzyć w patriotyczną nutę i zagłębić się w temat!

Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zapytali, kto z Was ma już coś polskiego w swoim systemie audio? Który model i jak wrażenia z użytkowania? Lubimy czytać Wasze odczucia i rekomendacje, ponieważ czerpiemy z nich inspiracje na kolejne odcinki, dlatego koniecznie dajcie znać w komentarzu pod filmem, co sądzicie o polskich producentach.

Źródło: informacja prasowa Q21