s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Promocja na zestaw Audiolab 6000A + 6000N

okazja |
niezdefiniowano - Promocja na zestaw Audiolab 6000A + 6000N

Szukasz niedrogiego zestawu stereo w atrakcyjnej cenie, to właśnie dla Ciebie jest ta okazja.

Teraz możesz zdobyć zestaw Audiolab 6000A oraz Audiolab 6000N w promocyjnej cenie 3.999 złotych. Sprawdź, dlaczego te urządzenia są tak cenione w świecie audiofilów i co zyskasz, decydując się na ten zestaw.

Wszechstronny wzmacniacz

Audiolab 6000A to wzmacniacz zintegrowany, który łączy w sobie klasyczny design z nowoczesnymi technologiami. Oferuje imponującą moc 50W na kanał, co sprawia, że doskonale radzi sobie zarówno z cichym słuchaniem, jak i głośnymi sesjami muzycznymi. Dzięki wysokiej klasy przetwornikom cyfrowo-analogowym ESS Sabre32, 6000A zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, który zachwyci każdego audiofila.

Wzmacniacz ten posiada trzy tryby pracy: zintegrowany, przedwzmacniacz i wzmacniacz słuchawkowy, co daje użytkownikowi pełną kontrolę nad jego funkcjonalnością. Wejścia analogowe i cyfrowe pozwalają na podłączenie szerokiej gamy urządzeń, a wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy MM to gratka dla miłośników winyli.

Odtwarzacz strumieniowy nowej generacji

Audiolab 6000N to wszechstronny odtwarzacz strumieniowy, który umożliwia bezprzewodowy streaming muzyki w najwyższej jakości. Dzięki wsparciu dla platform takich jak Spotify, Tidal i Deezer, masz dostęp do nieograniczonej biblioteki utworów, które możesz odtwarzać bezpośrednio z internetu. Obsługa protokołu DTS Play-Fi zapewnia bezproblemową integrację z innymi urządzeniami w Twoim domu, tworząc spójny system multiroom.

6000N wyposażony jest w ten sam zaawansowany przetwornik DAC ESS Sabre32 co 6000A, co gwarantuje spójność i doskonałą jakość dźwięku. Sterowanie odtwarzaczem jest proste i intuicyjne dzięki aplikacji mobilnej, a liczne złącza, w tym wyjścia cyfrowe i analogowe, umożliwiają elastyczne podłączenie do reszty Twojego systemu audio.

Dlaczego warto

Promocyjna cena 3.999 złotych za zestaw Audiolab 6000A + 6000N to okazja, którą trudno przeoczyć. Ten duet zapewnia niesamowite wrażenia dźwiękowe, łącząc moc wzmacniacza z wygodą i nowoczesnością odtwarzacza strumieniowego. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną stworzyć w swoim domu prawdziwe audiofilskie centrum rozrywki.

Nie zwlekaj, oferta jest ograniczona czasowo! Zamów już teraz i ciesz się muzyką w najwyższej jakości dzięki Audiolab 6000A i 6000N. Ofertę sprawdzisz w sklepie internetowym salonu Q21.