s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Promocja na Audiolab M-DAC+

okazja |
niezdefiniowano - Promocja na Audiolab M-DAC+

W ofercie Q21 ciekawy DAC o brytyjskim rodowodzie teraz w promocyjnej cenie. Warto dać mu szansę i posłuchać.

Audiolab to renomowana firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości sprzętu audio. Założona została w 1983 roku w Wielkiej Brytanii przez inżynierów P.J. Walkera i Petera Comeau. Od samego początku Audiolab zyskała uznanie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, a ich przetworniki cyfrowo-analogowe stały się synonimem doskonałego brzmienia. Jednym z nich jest Audiolab M-DAC+, który pomimo, że nie jest gorącą nowością wciąż potrafi zaskoczyć miłośnika dobrego brzmienia.

Audiolab M-DAC+ jest teraz dostępny w nowej wyjątkowej cenie. Jest to przetwornik oparty na kości ESS Sabre32 9018 i obsługuje próbkowanie aż do 32-bit/384 kHz, a także DSD256. Został wyposażony w bardzo szeroki zakres wejść, w tym dwa koaksjalne, dwa optyczne, po jednym AES/EBU, USB-B, a także USB-A do podłączenia urządzeń mobilnych, takich jak iPod, iPhone, czy też iPad. Wśród wyjść znajdziemy po komplecie RCA oraz zbalansowanych XLR, a także – co nie jest zbyt popularne – dwa wyjścia cyfrowe, po jednym koaksjalnym i optycznym. Na froncie znajduje się również wyjście słuchawkowe.

Promocja na Audiolab M-DAC+

M-DAC+ powstał na bazie zasłużonego modelu M-DAC, ale został ulepszony w kluczowych obszarach. Celem było poprawienie wydajności i funkcjonalności. Jak widać po recenzjach w prasie fachowej inżynierom z Audiolaba zdecydowanie się to udało, gdyż mamy tu doczynienia z przetwornikiem niezwykle uniwersalnym, dynamicznym i transparentnym.

Promocja na Audiolab M-DAC+

Dobry DAC to jedna z podstaw każdego systemu stereo, gdzie źródłem jest sygnał cyfrowy. Jest to element toru, na którym naszym zdaniem nie powinno się oszczędzać, ale przy nadarzających się okazjach warto z nich korzystać. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Promocja na Audiolab M-DAC+

Chętni mogą umawić się na odsłuchy i ewentualnie dokonać porównań z innymi konstrukcjami. Doradcy z Q21 zawsze chętnie pomogą przy doborze odpowiednich elementów całego toru.

Szczegóły oraz oferta handlowa znajduje się pod tym linkiem.

Źródło: informacja prasowa Q21