s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

HiBy FC6 i Cayin N7 w przedsprzedaży

okazja |
niezdefiniowano - HiBy FC6 i Cayin N7 w przedsprzedaży

Dla fanów przenośnego audio salon Q21 przygotował ciekawą ofertę preorderową na dwa urządzenia: HiBy FC6 i Cayin N7.

HiBy FC6 to niewielki przetwornik R2R z dyskretnym wzmacniaczem, który jest idealną opcją do poprawy jakości dźwięku dla słuchających muzyki z laptopa, czy z telefonu. HiBy FC6 posiada jedno wyjście jack 3,5 milimetra.

Ten niewielki sprzęt jest kompatybilny z MQA 8x, ma dwa tryby pracy (OS/NOS), a do tego obsługuje DSD512 oraz PCM768. Na wyjściu słuchawkowym zapewnia moc do 100mW. Całość zamknięta jest w niewielkiej, metalowej obudowie z kolorowym wyświetlaczem. Link do oferty przedsprzedaży HiBy FC6.

Natomiast Cayin N7 to najnowszy DAP, czyli przenośny odtwarzacz w ofercie tej zasłużonej chińskiej firmy, który wchowdzi na rynek rok po premierze modelu N8II. Specjalnie dla N7 konstruktorzy opracowali pierwszy miniaturowy, czysty 1-bitowy obwód DAC z czteroszynową siecią rezystorów. Pozwoliło to uzyskać prawdopodobnie najbliższe analogowemu brzmienie wśród obecnych DAP-ów na rynku.

Dyskretny 1-bitowy DAC może natywnie dekodować do DSD512 i akceptować PCM do 768kHz/32-bitów. Według producenta wzmacniacz słuchawkowy w Cayinie N7 jest spektakularny. W pełni dyskretna i zbalansowana konstrukcja ze znaną funkcją podwójnego wzmacniacza (DAO, do wyboru klasa A lub klasa AB). N7 jest oparty na systemie Android 12 z preinstalowanym Google Play, dzięki czemu dostajemy dostęp do pełnego wachlarzu aplikacji streamingowych.

Oferta ograniczona czasowo, wystarczy użyć kodu CAYINN7, by otrzymać rabat na zamówienie preorderowe na ten wspaniały DAP! Link do oferty przedsprzedaży Cayin N7.

Źródło: informacja prasowa Q21