s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Wilson z 10-cio letnią gwarancją

okazja |
niezdefiniowano - Wilson z 10-cio letnią gwarancją

Wszyscy, którzy do końca roku zdecydują się na zakup kolumn rodzimej marki Wilson w ramach promocji otrzymają 10-cio letnią gwarancję.

Firma Horn Distribution ma dla wszystkich swoich klientów doskonałą wiadomość. Promocyjna 10-cio letnia gwarancja, którą wprowadzono w zeszłym roku na wszystkie nowozakupione pasywe kolumny głośnikowe marki Wilson, została przedłużona do 31 grudnia 2023 roku.

10-letnia gwarancja jest całkowicie nieodpłatna i ważna we wszystkich kanałach sprzedaży i krajach, gdzie są sprzedawane głośniki pasywne tej marki. Wilson tym samym nadal jest jedną z nielicznych marek głośnikowych swojej kategorii, które w ten sposób dbają o komfort swoich klientów, zapewniając ponadstandardową ochronę serwisową bez ponoszenia jej kosztów aż przez 10 lat.

Zasady są bardzo proste. Wystarczy sam zakup dowolnych, pasywnych kolumn głośnikowych Wilson do 31 grudnia 2023 r. w dowolnym sklepie, a Twoje nowe kolumny będą chronione przez 10 lat począwszy od daty zakupu.

Nic nie musisz robić, zachowaj tylko dowód zakupu i kartę gwarancyjną otrzymaną wraz z nim. Twoje kolumny głośnikowe będą chronione automatycznie przez 10 lat zgodnie z warunkami promocji od daty na dokumencie, a gdy zdarzy się usterka objęta gwarancją zgłoś się do centrum serwisowego firmy Horn – wszystkie informacje znajdziesz na stronie www.horn.pl w sekcji "Serwis".

Źródło: informacja prasowa Horn Distribution