s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

KEF Mu7 w Q21

okazja |
niezdefiniowano - KEF Mu7 w Q21

Nowe słuchawki bezprzewodowe KEF Mu7 w atrakcyjnej ofercie przedsprzedaży organizowanej przez salon Q21.

Nowe, bezprzewodowe słuchawki KEF Mu7 mają lekką, elegancko wyglądającą aluminiową konstrukcję jako połączenie między nausznikami a pałąkiem na głowę. Pałąk jest bardzo lekki i wytrzymały. Słuchawki wykorzystują 40-milimetrowe pełnozakresowe przetworniki, które według producenta zostały specjalnie opracowane i starannie dostrojone do tego modelu słuchawek.

Deklarowanym celem było oddanie każdego szczegółu muzyki i wykonanie tego tak wiernie, jak to tylko możliwe. Mu7 wyposażone są także w Smart Active Noise Cancellation, aktywny system redukcji szumów, który blokuje hałas z otoczenia. Oczywiście ma to na celu przede wszystkim zapewnienie niezakłóconej przyjemności słuchania muzyki, ale sprawdza się również, gdy bezprzewodowe słuchawki KEF Mu7 są używane jako urządzenie głośnomówiące, na przykład do rozmów telefonicznych lub połączeń wideo.

Smart Active Noise Cancellation Technology wykorzystuje kilka filtrów do wykrywania hałasu otoczenia, a następnie opiera się na specjalnym algorytmie tłumiącym poszczególne częstotliwości. Transmisja sygnału opiera się na module Bluetooth firmy Qualcomm, który jest zgodny z Bluetooth 5.1, a także oferuje kodek aptX HD do transmisji sygnału do 24 bitów i 48kHz.

KEF Mu7 w Q21

Szczególnie godne uwagi jest to, że bezprzewodowe słuchawki KEF Mu7 mają czas odtwarzania do 40 godzin. Co więcej, funkcja szybkiego ładowania oznacza, że wystarczy 15 minut na zasilaniu z sieci, aby ponownie cieszyć się muzyką nawet przez osiem godzin.

Pierwsze dostawy najnowszych słuchawek KEF Mu7 są zaplanowane na koniec listopada 2022 roku. Już dzisiaj można skorzystać z oferty przedsprzedaży, wystarczy złożyć zamówienie poprzez sklep Q21.pl oraz w okienku - kod rabatowy wpisać KEFMU7. Oferta przedsprzedaży dostępna jest do końca listopada 2022 roku lub do wyczerpana zapasów.

Szczegóły oferty dostępne pod linkiem - https://www.q21.pl/product/search?query=mu7

Źródło: informacja prasowa Q21