s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Pro-Ject Debut Carbon DC 2M-Red w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Pro-Ject Debut Carbon DC 2M-Red w Q21

Najbardziej poszukiwany przez miłośników winyli gramofon audiofilski z ramieniem karbonowym do nabycie w specjalnej cenie tylko w salonie Q21.

Pierwszy model gramofonu Debut, wprowadzony w latach 90-tych, był małą rewolucją dla rynku hi-fi. Po raz pierwszy od wejścia technologii Compact Disc, co było powodem upadku rynku analogowego, pojawił się produkt, który z sukcesem poszedł pod prąd. Był to gramofon, na którego było stać każdego melomana.

Debut Carbon wyznacza nowe standardy w swojej kategorii na wiele lat. Jego moment wprowadzenia na rynek został wybrany przez producenta z doskonałym wyczuciem, w momencie, kiedy analog na powrót stał się poszukiwanym i cenionym źródłem wysojiej jakości treści muzycznych.
Największą modyfikacją jest zastosowanie ramienia z włókien węglowych, co przełożyło się na jego sztywność i ograniczenie do minimum niepożądanych rezonansów. Ten materiał jest powszechnie stosowany w przypadku ramion klasy hi-end, ale ze względów na koszt nigdy dotychczas nie był użyty w gramofonie w tak niskiej kategorii cenowej. Razem z innymi ulepszeniami, jak np. powiększenie średnicy i masy talerza oraz zastosowanie kwarcowego stabilizatora uzyskano dużo lepszą płynność i stabilność obrotów. Silnik umieszczono na dodatkowych amortyzatorach z syntetycznej gumy.

Najważniejsze cechy Pro-Ject Debut Carbon DC 2M-Red:

  • Ramię z włókien karbonowych 8.6"
  • Talerz o średnicy 30 cm
  • Mata z filcu
  • Kwarcowy stabilizator obrotów
  • Napęd paskowy
  • Dodatkowa amortyzacja silnika z gumy syntetycznej
  • Wkładka gramofonowa MM Ortofon 2M-RED

Salon Q21 serdecznie zaprasza chętnych na prezentacje i odsłuchy granofonu. Tylko teraz oferta specjalna: 1.750 zł, raty 0% i dostawa gratis! Wszelkie szczegóły oraz oferta handlowa dostępne są pod linkiem: https://www.q21.pl/pro-ject-debut-carbon-dc-2m-red-czarny.html
Źródło: informacja prasowa Q21