s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Przedsprzedaż HiFiMan Edition XS w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Przedsprzedaż HiFiMan Edition XS w Q21

Kup najnowsze słuchawki HiFiMan Edition XS w specjalnej ofercie przedsprzedaży salonu Q21 i zyskaj 300 złotych.

HiFiMan Edition XS to konstrukcja zbudowana na bazie swojego poprzednika - Edition X, jednak rozbudowana o kilka ważnych ulepszeń. Przede wszystkim zastosowano najnowszą technologię Stealth Magnet, radykalnie zmniejszającą turbulencje i dyfrakcje fal dźwiękowych co objawia się czystym i precyzyjnym brzmieniem oraz wiernym budowaniem sceny stereo. Drugą zmianą jest zastosowanie ultracienkiej membrany NEO, co przekłada się na znacznie szybszą reakcję i bardziej szczegółowe obrazowanie.

W efekcie, model Edition XS oferuje pełnozakresowy, naturalny dźwięk pełen detali. Poza tym w Edition XS znajdziemy sprawdzone asymetryczne nausznice dostosowujące się do naturalnego kształtu uszu oraz opatentowany system "Window Shade", który nie tylko chroni przetwornik przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale przede wszystkim tłumi zewnętrzne odbicia dźwięku. Nowy pałąk pokryto z zewnątrz czarnym, matowym materiałem, a jego wnętrze wypełnia wysokiej jakości pianka z pamięcią kształtu. Ergonomiczność i mała waga pozwalają na komfortowe odsłuchy przez dłuższy czas.
Najnowszy model słuchawek HiFiMan Edition XS pojawi się w sprzedaży pod koniec lutego 2022 roku. A do tego czasu można skorzystać z atrakcyjnej oferty przedsprzedaży, gwarantującej obniżenie ceny do 2.399 złotych, zamiast 2.695 oraz otrzymanie słuchawek w pierwszej dostawie.
Wszelkie szczegóły oraz oferta handlowa dostępne są pod linkiem - https://www.q21.pl/hifiman-edition-xs.html
Źródło: informacja prasowa Q21