s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Promocja Chord Qutest w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Promocja Chord Qutest w Q21

Kup Chord Qutest a kabel Cardas Persec Digital (1m) w wersji RCA lub BNC dostaniesz od salonu Q21 za złotówkę.

Qutest to w prostej linii rozwinięcie najbardziej przystępnego cenowo DACa Chord Electronics, 2Qute. Zastosowano w nim wyjątkowe rozwiązania technologiczne by mógł współpracować z jak największą ilością urządzeń dostępnych na rynku. Można go podłączyć za pomocą izolowanego gniazda USB-B, wejścia optycznego lub podwójnego koaksjalnego.

Qutest został zaprojektowany do użycia w domowym systemie audio, jako stacjonarny DAC. Zasilany jest za pomocą gniazda 5V Micro USB. Oferuje wsparcie dla plików muzycznych do 32-bit/768kHz PCM oraz DSD 512 dla wejściaUSB-B, 24-bit/384kHz PCM i DSD 128 przesyłanych przez wejście koaksjalne (BNC) oraz 24-bit/192 kHz przy użyciu wejścia optycznego TOSLink.
Obudowa Qutest jest całkowicie nowym projektem. Ma zdecydowanie większą masę niż poprzednik i została wykonana z najwyższej jakości aluminium. Płytka PCB spoczywa w zagłębieniu wyżłobionym w obudowie, co zapewnia obwodom zdecydowanie większą, niż w poprzednich konstrukcjach, ochronę i izolację przed zewnętrznymi wibracjami. W Qutest zostały zaimplementowane najnowsze technologie FPGA i WTA (Watts Transient Aligned) zapewniające poprawę dźwięku w stosunku do poprzednika, 2Qute. Czterozakresowy filtr wybierany sferycznym przyciskiem oferuje możliwość modyfikacji brzmienia - od ciepłego i miękkiego, po zimne i krystaliczne.
Przy zakupie Chord Qutest otrzymasz wysokiej klasy kabel cyfrowy Cardas Persec Digital. Płatność można rozłożyć na 50 rat 0% z ratą miesięczną w wysokości od 138zł (RRSO 0%, wpłata początkowa 0 zł, kredyty na 50 miesięcy).
Umów się na prezentacje w salonie stacjonarnym Q21 lub sprawdź ofertę w sklepie on-line pod linkiem - https://www.q21.pl/chord-qutest.html
Źródło: informacja prasowa Q21