s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Oferta specjalna na Klipsch RP-260F w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Oferta specjalna na Klipsch RP-260F w Q21

Szukasz kolumn podłogowych w cenie do 3.000 złotych? Salon Q21 właśnie przygotował atrakcyjną ofertę na głośniki Klipsch RP-260F.

Klipsch RP-260F to kolumny podłogowe z serii Reference Premiere. Charakteryzują się niezwykle dynamicznym brzmieniem oraz wysoką skutecznością. Idealnie nadają się do skompletowania wysokiej jakości systemu kina domowego lub zestawu Hi-Fi.

Najważniejsze cechy Klipsch RP-260F:

  • Hybrydowa tuba wysokotonowa TractrixHorn gwarantująca najwyższą jakość brzmienia w zakresie najwyższych częstotliwości oraz rozszerzenia sceny przedniej i dynamiki
  • Tytanowy głośnik wysokotonowy (LTS)
  • Membrany z Cerametallic, bardzo lekkie i sztywne
  • Wykorzystanie nowatorskiej geometrii TRACTRIX zapewniającej czyste, błyskawiczne i pełne mocy przetwarzanie basów

Zestawy obecnie dostępne są w specjalnej cenie 1.499 złotych za sztukę, dodatkowo w prezencie otrzymamy wysokiej klasy kabel głośnikowy Chord C-screen (5mb). Kolumny oferowane są także w promocyjnych zestawach z dedykowaną elektroniką. Pełna oferta znajduje się pod linkiem - https://www.q21.pl/product/search?query=rp-260f
Q21 serdecznie zaprasza chętnych do swojego salonu stacjonarnego na odsłuchy. W przypadku zamówienia on-line wysyłka z dostawą realizowana jest zazwyczaj w 24h na terenie całego kraju.
Źródło: informacja prasowa Q21