s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

iFi Audio xDSD Gryphon w Q21

okazja |
niezdefiniowano - iFi Audio xDSD Gryphon w Q21

Najnowszy iFi Audio xDSD Gryphon to bogato wyposażony przenośny wzmacniacz słuchawkowy i DAC w jednym.

iFi Audio xDSD Gryphon to potężny wzmacniacz słuchawkowy z wbudowanym przetwornikiem, który zbudowano w oparciu o chipset Burr-Brown MultiBit, a w sekcji analogowej PureWave. Posiada znaczną moc wyjściową 1,000mW wystarczającą do wysterowania praktycznie każdej pary słuchawek.

Źródła cyfrowe można podłączyć przez porty: USB, S/PDIF oraz bezprzewodowo przez Bluetooth, natomiast źródła analogowe przez wejścia 4,4 mm lub 3,5 mm. Korzystając z najnowszej serii QCC 5100 Bluetooth v5.1, przenośny wzmacniacz xDSD Gryphon jest w czołówce, jeśli chodzi o najnowsze formaty: aptX Adaptive i aptX HD, LDAC i HWA/LHDC, standardowe aptX i aptX Low Latency, AAC, SBC (Bluetooth vanilla). Łączność przewodowa obsługiwana jest natomiast poprzez hybrydowy chipset Burr-Browna, identyczny jak we flagowym modelu Pro iDSD Sygnature.
Urządzenie można dostosować do swoich potrzeb i preferencji. XBass II przywraca bas ze słuchawek open-back lub nagrań, kiedy go brakuje. Zastosowana technologia iEMatch redukuje irytujący szum ze słuchawek o wysokiej czułości bez utraty dynamiki. Natomiast w przypadku źródeł cyfrowych możemy za pośrednictwem menu ekranowego wybrać jeden z trzech filtrów cyfrowych: Bit-Perfect, Standard i GTO (Gibbs Transient Optimised). Każdy z nich ma odczuwalny wpływ na charakter brzmienia.
Zastosowanie wyświetlacza OLED oraz systemu operacyjnego CyberSync firmy iFi ułatwia obsługę urządzenia. Szybko znajdziemy wszystkie potrzebne informacje, od formatu po żywotność baterii. Wprowadzenie technologii SilentLine sprawia, że ​​wyświetlacz nie generuje szumów w systemie. W razie potrzeby można go nawet wyłączyć.
Wzmacniacz iFi Audio xDSD Gryphon będzie dostępny w cenie detalicznej 2.790 złotych - https://www.q21.pl/ifi-audio-xdsd-gryphon.html Teraz możesz skorzystać ze specjalnej oferty przedsprzedaży. Podczas składania zamówienia wpisz kod rabatowy GRYPHON i sprawdź swoją cenę.
Źródło: informacja prasowa Q21