s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Pro-Ject Essential III w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Pro-Ject Essential III w Q21

Jeśli marzysz o przyjemnym brzmieniu płyty winylowej i szukasz gramofonu w rozsądnej cenie, to właśnie nadarza się dobra okazja...

Standardowo gramofon Pro-Ject Essential III wyposażony jest w wkładkę Ortofon OM10 oferującą żywe, neutralne i potężne brzmienie, które może zadowolić niejednego miłośnika winylu. W zestawie z garmofonem znajdziemy przewód Connect it E, pozwalający uzyskać wyższą jakość dźwięku. Gramofon jest łatwy w ustawieniu, więc może być idealną propozycją dla osób, które rozpoczynają przygodę z czarną płytą.

Teraz wersja Pro-Ject Essential III oraz Essential III Phono (z przedwzmacniaczem gramofonowym) dostępne są w atrakcyjnej cenie, wynoszącej odpowiednio 1.499 i 1.699 złotych.
Q21 zaprasza wszystkich chętnych na prezentacje gramofonu do swojego salonu stacjonarnego. Jego zakupu można dokonać również online korzystając z linków: Pro-Ject Essential III: https://www.q21.pl/pro-ject-essential-iii-czarny.html i Pro-Ject Essential III Phono: https://www.q21.pl/pro-ject-essential-iii-phono-czarny.html
Tylko do niedzieli 14 listopada wprowadź kod rabatowy GRAMOFONY podczas zamawiania w sklepie on-line, aby skorzystać z rabatu na gramofony, wkładki, igły oraz przedwzmacniacze gramofonowe.
Źródło: informacja prasowa Q21