s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

FiiO M17 w Q21

okazja |
niezdefiniowano - FiiO M17 w Q21

Flagowy DAP M17 firmy FiiO dostępny w promocyjnej ofercie przedsprzedażowej sklepu internetowego Q21.

FiiO M17 jest przeznaczony dla entuzjastów hi-fi, którzy oczekują najwyższej perfekcji przy odtwarzaniu muzyki. Posiada potężny chipset Dual DAC z flagowymi układami DAC ES9038 Pro. Układy te, to flagowy 32-bitowy DAC, który dekoduje sygnał audio wysokiej rozdzielczości zarówno PCM, jak i natywny DSD.
W urządzeniu FiiO M17 zastosowano wzmacniacz klasy desktop THX-788+, który przy korzystaniu z dołączonego zasilacza DC12V zapewnia do 2W mocy z niskimi zniekształceniami oraz czystym tłem. W przypadku baterii moc wyjściowa jest automatycznie dobierana dla lepszej żywotności baterii.

FiiO M17 obsługuje wyjścia słuchawkowe single-ended 3,5mm i 6,35mm, a także zbalansowane wyjście słuchawkowe 2,5mm i 4,4mm. Posiada również oddzielne porty wyjścia liniowego 3,5mm i 4,4mm. Dzięki wysokiej klasy komponentom FiiO M17 posiada potężną znamionową moc wyjściową wynoszącą 3000mW na kanał w wyjściu zbalansowanym oraz spektakularny poziom wzmocnienia 16dB w trybie słuchawek nausznych.
FiiO M17 to flagowe urządzenie z bogatym wyposażeniem, które może pochwalić się dużym wyświetlaczem Full HD o przekątnej 5,99 cala. Zapewnia on wyraźny obraz, a jego wielkość gwarantuje łatwą obsługę.
FiiO M17 wyposażono w procesor SoC Snapdragon 660 oraz 4 GB pamięci RAM, co zapewnia wysoką wydajność. Zainstalowany system operacyjny to Android 10, który pozwala użytkownikom przeglądać niezliczone aplikacje multimedialne dostępne w sklepie Google Play.
Urządzenie można zamówić w ofercie pre-order wpisując kod rabatowy M17 zapewniając sobie dostępność w pierwszej dostawie oraz atrakcyjną cenę. Szczegóły oferty pod linkiem - https://www.q21.pl/fiio-m17.html
Źródło: informacja prasowa Q21