s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Monitor Audio Silver 500 w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Monitor Audio Silver 500 w Q21

Salon Q21 przygotował specjalną ofertę na zakup kolumn głośnikowych Monitor Audio Silver 500 oraz elektroniki w zestawie z nimi.

Silver 500 to niesamowite kolumny od Monitor Audio, wyposażone w dwa potężne 8 calowe przetworniki nisko-tonowe C-CAM, zapewniające potężne uderzenia basowe (sięgające aż do 30Hz) sprawiają, że można zanurzyć się w głębokich basach bez użycia subwoofera.
Zastosowanie oddzielnego głośnika średnio-tonowego zapewnia czystość i brak zniekształceń w średnim paśmie przetwarzania. Dzięki idealnemu podziałowi pasma pomiędzy przetwornikami, uzyskano precyzyjne, szczegółowe brzmienie w całym zakresie.

Wysoka czułość kolumn sprawia, że pomimo zastosowaniu sporych przetworników są wyjątkowo łatwe do napędzenia a tym samym zdolne do dostarczenia niesamowitych efektów. Niewielki wzmacniacz wysokiej jakości to wszystko co potrzeba do osiągnięcia świetnego brzmienia z kolumn Silver 500. Kolumny sprawdzą się w większych pomieszczeniach dostarczając wysokiej jakości dźwięku.
Pełna oferta kolumn oraz zestawów znajduje się pod linkiem - https://www.q21.pl/product/search?query=silver500
Zapytaj o najlepszą ofertę cenową przy zakupie samych kolumn oraz sprawdź propozycje zestawów z odpowiednio dobraną elektroniką. Nie znalazłeś konfiguracji, którą jesteś zainteresowany, zapytaj o indywidualną wycenę. Umów się już dzisiaj na komfortowe odsłuchy w salonie Q21.
Źródło: informacja prasowa salon Q21