s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Wharfedale Diamond 12 w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Wharfedale Diamond 12 w Q21

Najnowsza seria kolumn Wharfedale Diamond 12 już dostępna do odsłuchów w salonie Q21.

Wharfedale od wielu dziesięcioleci słynie z łączenia neutralności i przejrzystości z urzekającą ekspresją i dynamiką. Najnowsza linia kolumn Wharfedale Diamond 12 uosabia ten dźwiękowy cel.
Seria Diamond 12 to niedrogie, ale bardzo ciekawe głośniki hi-fi, które dają przyjemność odsłuchu muzyki, niezależnie od tego, czego obecnie słuchasz - od rocka po klasykę, jazz czy elektronikę - jednocześnie prezentując materiał dźwiękowy z dużą wiernością i dokładnością.

Od 1982 roku głośniki Wharfedale są klasycznym punktem wyjścia do wysokiej klasy dźwięku, dzięki wyjątkowemu stosunkowi jakości do ceny oraz licznym wyróżnieniom i nagrodą na całym świecie. Wraz z wprowadzeniem całkowicie nowej serii Diamond 12, Wharfedale po raz kolejny podnosi poprzeczkę dla niedrogich, ale wysokiej klasy głośników.
Nowa seria Diamond 12 przewyższa poprzedników, m.in. dzięki zaangażowaniu w projekt znanego inżyniera Karla-Heinza Finka.
Seria Wharfedale Diamond 12 składa się z dwóch konstrukcji podłogowych, dwóch monitorów, kolumny efektowych i uzupełniającego głośnika centralnego. Kolumny dostępne są już do odsłuchu w salonie Q21.
Link do oferty kolumn w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/product/search?query=diamond+12
Źródło: informacja prasowa Q21