s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Karta podarunkowa Top Hi-Fi & Video Design

okazja |
niezdefiniowano - Karta podarunkowa Top Hi-Fi & Video Design

Z myślą o wszystkich, którzy szukają ciekawego prezentu dla bliskich im osób, sieć Top Hi-Fi & Video Design przygotowała kartę podarunkową.

W salonach Top Hi-Fi & Video Design dostępne są karty podarunkowe, które można przekazać w formie prezentu, np. bliskiej osobie. Aby to zrobić wystarczy udać się do jednego z 18 salonów sieci, poprosić o kartę podarunkową i doładować ją wybraną przez siebie kwotą, płacąc gotówką lub kartą płatniczą. Środki zgromadzone na karcie trzeba wykorzystać w okresie 12 miesięcy w dowolnym sklepie Top Hi-Fi & Video Design.

Istotnym atutem karty podarunkowej Top Hi-Fi & Video Design jest ogromna elastyczność w wyborze towaru, na który zostaną przeznaczone środki z karty – w zależności od preferencji obdarowanego może to być głośnik bezprzewodowy, gramofon, zestaw stereo lub kina domowego, czy też tak popularne już od dłuższego czasu słuchawki. Jedynym ograniczeniem jest ilość zgromadzonych na karcie pieniędzy. Zgromadzone na karcie środki można wydać jednorazowo, wykorzystać je przy kilku transakcjach lub też potraktować je jako część należności w przypadku produktu, którego cena zakupu będzie przekraczała ilość pieniędzy dostępnych na karcie podarunkowej.
Karta podarunkowa Top Hi-Fi & Video Design jest również ciekawą propozycją dla firm. Może ona stać się elementem motywacyjnym lub po prostu nagrodą. Zważywszy na to, że w wielu firmach i branżach oprócz coraz częściej kluczowym elementem obok comiesięcznych zarobków stają się także dodatkowe benefity, karta podarunkowa może okazać się ciekawą formą docenienia pracownika/pracowników.
Więcej informacji o karcie podarunkowej można uzyskać w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Lista sklepów dostępna jest na stronie internetowej https://www.tophifi.pl/salony.html
Źródło: informacja prasowa Audio Klan