s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Black Friday w RMS

okazja |
niezdefiniowano - Black Friday w RMS

Jeżeli planujemy zakup sprzętu audio, to właśnie nadarza się dobra sposobność żeby zapłacić mniej.

Na Black Friday firma RMS przygotowała ponad 100 produktów w specjalnych cenach. Sprawdzone sprzęty audio: słuchawki, kolumny, wzmacniacze, akcesoria i gotowe zestawy. Akcja trwa od teraz aż do poniedziałku 30.11.2020 lub do wyczerpania zapasów.

W ramach czarnopiątkowej promocji znajdziemy w ofercie sklep.RMS.pl między innymi produkty:


Słuchawki MEE Audio X10 Słuchawki MEE Audio X10 wykorzystują 5mm mikro-przetworniki HD, które zostały zestrojone dla uzyskania głębokiego basu, ciepłych tonów średnich i krystalicznie czystych sopranów. Ciesz się tym brzmieniem w każdych warunkach! Nawet podczas deszczu czy wymagających treningów na siłowni.
HiFiMAN HM-700 + RE-400B HM-700 to unikalne połączenie cech takich jak mobilność i jakość dźwięku. Ultralekki - 82 gramy i ultracienki - 12mm grubości, a w środku zaawansowany wzmacniacz słuchawkowy od Analog Devices i bateria, która wystarczy nawet na 15 godzin. W zestawie z audiofilskim modelem słuchawek RE-400B.


Monkey Cable (MCT1) Concept kabel HDMI 1.4a/ 2.0/ 2.0b premium High Speed Cat2 Ethernet Seria Concept została pomyślana jako produkt najlepszy w swojej klasie cenowej, dedykowany do największych przekątnych telewizorów i ekranów projekcyjnych. Dzięki Monkey Cable zobaczysz każdy wyświetlany szczegół we właściwym, oryginalnie nagranym balansie kolorów. Pomóż swemu kinu domowemu osiągnąć maksimum możliwości.
Polk Audio TSx440T Wyposażone w potężny, wyprofilowany bas refleks oraz przetworniki o dużej mocy, zamknięte w unikalnej, wygiętej w kształt liry obudowie. Nierezonujące płyty MDF tworzą niezwykle sztywną konstrukcje z akustycznie obojętną przestrzenią, idealną do pracy przetworników Dynamic Balance.


Klipsch Reference Premiere RP-8000F Cechą charakterystyczną serii Reference Premiere są przetworniki średnioniskotonowe Cerametallic, które dzięki swej wyjątkowej sztywności i lekkości minimalizują zniekształcenia i maksymalizują wydajność. W połączeniu z przetwornikiem wysokotonowym LTS Tractrix, RP-8000F zapewniają najwyższą wydajność kolumn i niesamowitą czystość dźwięku.


Plus ponad 100 innych poduktów w promocji. Całą ofertę znajdziemy na https://sklep.rms.pl/black-friday-czarny-piatek
Źródło: informacja prasowa RMS