s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

10 lat gwarancji na kolumny Wilson

okazja |
niezdefiniowano - 10 lat gwarancji na kolumny Wilson

Nasza rodzima marka Wilson oferuje w promocji 10 lat gwarancji na swoje pasywne kolumny głośnikowe.

Pełna gama pasywnych kolumn głośnikowych marki Wilson, której właścicielem i producentem jest Horn Distribution S.A., objęta jest teraz specjalną promocyjną gwarancją. Kolumny Wilson łączą dwie skrajności – pełne emocji, dynamiczne brzmienie oraz spokój i komfort jaki oferuje aż 10 lat nieodpłatnej gwarancji. Firma pewna jest jakości swoich produktów, bądź o nie spokojny także Ty.

Wystarczy kupić dowolne pasywne kolumny głośnikowe Wilson w okresie od 1 listopada 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. w dowolnym sklepie, a Twoje nowe kolumny będą chronione przez wyjątkowo długi okres, aż 10 lat począwszy od daty zakupu.
Nic nie trzeba robić, wystarczy zachować paragon i kartę gwarancyjną otrzymane przy zakupie. Twoje kolumny głośnikowe będą chronione automatycznie przez 10 lat zgodnie z warunkami promocji od daty na dokumencie sprzedaży. Gdy zdarzy się usterka objęta gwarancją trzeba zgłosić się do centrum serwisowego – wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie www.horn.pl w sekcji "Serwis".
Źródło: informacja prasowa Horn Distribution