s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Marantz Model 30 i SACD 30n w Q21

okazja |
niezdefiniowano - Marantz Model 30 i SACD 30n w Q21

W salonie Q21 ruszają prezentacje najnowszego systemu Marantza złożonego z integry Model 30 i odtwarzacza płyt kompaktowych SACD 30n.

Marantz Model 30 i SACD 30n rozpoczynają nową erę w historii Marantza. Oba urządzenia produkowane są w zakładach Shirakawa w Japonii, w projekcie wizualnym możemy dostrzec charakterystyczne elementy wzornictwa legendarnych produktów Marantz z lat 50, 60 i 70 ubiegłego wieku. Technologicznie natomiast to bezkompromisowe, bardzo nowoczesne konstrukcje, nastawione na uzyskanie najwyższej jakości dźwięku.

Wzmacniacz Model 30 to konstrukcja analogowa, obejmująca dwie niezależne sekcje zasilania dla przedwzmacniacza oraz końcówki mocy. Wzmacniacz wyposażony jest w przedwzmacniacz gramofonowy, obsługujący gramofony z wkładkami MC i MM. Oczywiście zastosowano moduły HDAM.
Marantz Model 30 i SACD 30n w Q21
Streamer sieciowy/odtwarzacz Marantz SACD 30n bazuje na opatentowanym mechanizmie transportu SACDM-3L, wykorzystuje ponadto platformę HEOS dla zapewnienia dostępu do wielu sieciowych funkcji, w tym obsługę asystentów sterowania głosowego, takich jak Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri. SACD 30n może obsługiwać pliki FLAC od 44.1 kHz do 192 kHz z rozdzielczością do 24 bitów, DSD 2.8 MHz oraz DSD 5.6 MHz, pliki ALAC (Apple Lossless), jak również pliki MP3 z muzycznych serwisów streamingowych, w tym Amazon Music HD, Tidal i wielu innych. Odtwarzacz ponadto wyposażony jest we wzmacniacz słuchawkowy.
Marantz Model 30 i SACD 30n w Q21
Serdecznie zapraszamy do salonu Q21 na odsłuchy najnowszego systemu Marantz. Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową, możliwość zakupu w systemie rat 0% nawet do 30 miesięcy oraz możliwość rozliczenia używanego sprzętu i kolumn przy zakupie nowego systemu.
INFO www.q21.pl