s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

Audio-Technica - Promocja Cashback

okazja |
niezdefiniowano - Audio-Technica - Promocja Cashback

Akcja promocyjna dotyczy czterech modeli słuchawek oraz trzech gramofonów i dzięki niej można oszczędzić do 130 złotych.

Audio-Technica jest czołowym producentem wysokiej klasy słuchawek, gramofonów, wkładek gramofonowych i mikrofonów. Wykorzystując swoje wielodekadowe doświadczenie w produkcji przetworników ten japoński producent oferuje całą gamę urządzeń klasy hi-fi i high-end. Teraz kupując wybrane modele słuchawek i gramofonów nie tylko można cieszyć się wysoką jakością dźwięku, lecz także zaoszczędzić nawet 130 zł.

1 października 2020 r. rozpoczyna się ogólnoeuropejska akcja promocyjna Audio-Technica Cashback. Zgodnie z jej założeniami przy zakupie jednego z czterech modeli słuchawek – ATH-M50xBT, ATH-ANC900BT, ATH-SR50BT, ATH-CKS5TW – lub jednego z trzech gramofonów – AT-LPW30TK, AT-LPW50PB, AT-LP5x – w zależności od wybranego urządzenia można odzyskać od 65 zł do nawet 130 zł.
W promocji mogą brać udział wyłącznie mieszkańcy jednego z 20 europejskich krajów, w tym Polski. Aby z niej skorzystać należy w okresie od 1 października 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. kupić jeden z ww. modeli słuchawek lub gramofonów, a następnie złożyć wniosek o zwrot części kwoty określony dla wybranego przez siebie urządzenia. Wnioski można składać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej https://casback.audio-technica.eu/.
W celu potwierdzenia zakupu urządzenia do wypełnianego formularza zgłoszeniowego należy dołączyć kopię oryginalnego paragonu lub faktury VAT, wystawionej przez autoryzowanego sprzedawcę urządzeń Audio-Technica, np. salon Top Hi-Fi & Video Design, oraz zeskanowany oryginalny kod kreskowy z opakowania produktu biorącego udział w promocji. Dowód zakupu musi przedstawiać nazwę sprzedawcy detalicznego, datę zakupu, nazwę produktu oraz jego cenę, a samo zgłoszenie należy przesłać nie później niż do 14 lutego 2021 r.
Zgodnie z założeniami akcji promocyjnej zwrotu pieniędzy dokona Audio-Technica za pośrednictwem przelewu BACS. Zwrot nastąpi w ciągu 28 dni od daty potwierdzenia przyjęcia poprawnie wypełnionego wniosku. Każdy uczestnik promocji może ubiegać się o zwrot pieniędzy za maksymalnie pięć produktów, przy czym na wybrany produkt można złożyć tylko jeden wniosek.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan