s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

hi-fi

KEF LS50 Meta w salonie Q21

okazja |
niezdefiniowano - KEF LS50 Meta w salonie Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza na premierowe odsłuchy odświeżonych kolumn podstawkowych KEF LS50 Meta.

KEF zaprezentował odświeżone serie LS oraz LS wireless. Nowe LS50 noszą dodatkowe oznaczenie Meta, to pierwszy na świecie głośnik z technologią pochłaniania zakłóceń (MAT). Technologia ta pochłania 99% niechcianych fal dźwiękowych pochodzących z tyłu głośnika wysokotonowego, zapewniając czystszy, bardziej naturalny dźwięk. Od czasu powstania pierwszych LS, inżynierowie nieustannie rozwijali technologie, kontynuując filozofię sterowników KEF i szukali nowych przełomów technologicznych. Rezultatem tego jest ikona, która spełnia zapotrzebowanie na innowacje: głośnik półkowy KEF LS50 Meta.

LS50 Meta, który jest natychmiast rozpoznawalny jako następca LS50, wywodzi się z chęci ciągłego rozwoju firmy KEF i dlatego jest odpowiednio dobranym głośnikiem, w którym zastosowano technologię pochłaniania metamateriałów. Technologia pochłaniania metamateriałów jest wspólnym opracowaniem z firmą Acoustic Metamaterials Group. Kolumny wyposażono w głośniki Uni-Q 12. generacji. Głośnik wysokotonowy jest sercem 12 generacji Uni-Q z przetwornikiem MAT.
KEF LS50 Meta w salonie Q21
Układ źródła punktowego Uni-Q zapewnia bardziej szczegółowy, precyzyjny i zintegrowany trójwymiarowy obraz dźwięku, który jest tak równomiernie rozłożony w pomieszczeniu, że "sweet spot" można znaleźć w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Dzięki czemu mamy mniej przebarwień, mniej zniekształceń i dźwięk, który jest bardziej przejrzysty i realistyczny niż wcześniej. To samo można powiedzieć o wykonaniu basu; LS50 Meta również przewyższa pod tym względem oczekiwania głośników półkowych o skromnych proporcjach i oferuje dźwięk wypełniający pomieszczenie z głębokim, artykułowanym basem.
KEF LS50 Meta w salonie Q21
Do kolumn KEF LS50 Meta dostępne są dopasowane podstawy głośnikowe S2, oferowane w tych samych wybarwieniach, co kolumny.
Kolumny można zakupić w salonie Q21 w atrakcyjnych ratach 0% nawet na 50 miesięcy oraz w specjalnej ofercie przedsprzedażowej. Cena detaliczna jednej kolumny wynosi 2.669 zł. Salon zaprasza chętnych na odsłuchy.
INFO www.q21.pl